Сергій Кузьменко: “Продовжуємо виконувати свої повноваження до призначення нового керівництва”

0
118

Багатьох сьогодні цікавить доля нашого  очільника області С.А.КУЗЬМЕНКА,  який протягом 5- ти складних років вів належну соціально- економічну політику на Кіровоградщині. Успіхи чинні, вони на виду в усіх. Він зробив за свій термін губернатора більше, ніж усі разом взяті за попередні 24 роки незалежності України. Йому не соромно дивитися в очі своїх земляків. Бо при його керівництві область аграрно зміцніла. При його керівництві була колосальна підтримка бійців в зоні АТО. При його керівництві в області вперше були збудовані сонячні електростанції. При його керівництві обласні  лікарні якісно переоблаштовані на вимоги потреб хворих, отримали статус клінік. При його керівництві  з`явився новий виш – медичний університет в Кропивницькому. При його керівництві у нас є сучасні дороги, нові амбулаторії, нова початкова школа… Перелік можна продовжувати і продовжувати…   

Його робота взірець для інших, коли він працював, а інші базікали, а сьогодні мітять на крісло…        

– Два дні тому ми завершили виборчий процес і обрали нового Президента України. Хочу побажати усім жителям області і України загалом, щоб справдилися ті надії, які вони покладали, обираючи нового Главу держави”, – зазначив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко на позачерговому засіданні депутатів обласної ради.

Звертаючись до керівників територій, він нагадав, що голова ОДА призначається на період виконання повноважень Президента, та окреслив порядок роботи В найближчий час. “Новий Президент України виконає свої конституційні повноваження і призначить нового голову облдержадміністрації. Обіцяю, що прийду на представлення і особисто побажаю новому керівнику успіхів у виконанні його повноважень. Усі букви закону на Кіровоградщині виконуватимуться і надалі, зокрема і в питаннях передачі державної влади”, – підкреслив Сергій Кузьменко. Голова облдержадміністрації закликав голів райдержадміністрацій продовжувати добросовісно виконувати свої посадові обов’язки і служити громадам до призначення нових очільників.

“Ми пропрацювали разом не прості п’ять років. У час війни, коли доводилося захищати державу, ми активно розбудовували нашу Україну і нашу Кіровоградщину”, – підкреслив Сергій Кузьменко.

Депутатів облради керівник ОДА закликав ухвалити на засіданні важливі бюджетні рішення стосовно фінансування низки об’єктів та проектів охорони здоров’я, а також будівництва і ремонту доріг. “Будемо продовжувати свою роботу і працювати на країну. Прошу вас виконувати свої повноваження, передбачені Конституцією і законами України”, – наголосив Сергій Кузьменко.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я