Сергій Кузьменко про Об’єднавчий собор: “Наше завдання бути поміркованими і не допустити провокацій”

0
100

Об’єднавчий собор українських православних церков, який відбудеться у Святій Софії в Києві 15 грудня цього року, має стати подією історичного значення і вважливою віхою у державотворенні. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко під час щотижневої апаратної наради. Мета собору – затвердити статут Православної церкви в Україні і обрати її предстоятеля.

-Оскільки зазначене питання є не тільки історичним, а й дискусійним, хочу наголосити, що принцип свободи віросповідання залишається незмінним. Кожен громадянин України самостійно обиратиме, до якої церкви ходити і яку релігію сповідувати. Це право гарантоване Конституцією і на цьому неодноразово наголошував Президент, – підкреслив Сергій Кузьменко.

Керівник ОДА також зазначив, що Томос про надання автокефалії Православній Церкві України можна порівняти з ухваленням Акту незалежності і переконаний, що цей історичний документ зробить державу сильнішою. “Наше з вами завдання на місці – не допустити ніяких провокацій, сприяти, щоб наші люди, як і раніше, толерантно ставилися один до одного. Переконаний, що наша сила в єдності, у поміркованості. Ми це демонстрували на Кіровоградщині в усі складні часи, тому думаю, що так буде і надалі, – наголосив голова облдержадміністрації. – З величезною відповідальністю і спокоєм очікуємо на цю знакову подію.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я