Сергій Кузьменко: «Олександрія» грає для олександрійців

0
290

12 липня в Будинку футболу відбулася прес-конференція  для місцевих та обласних ЗМІ за  участю  президента  ФК «Олександрія»  С.А.Кузьменка, головного тренера В.Б.Шарана та директора клубу  Д.С.Кітаєва.

У вступному слові президент клубу відмітив про позитивний розвиток та футбольне зростання команди.

-Перш за все хочу подякувати за минулий сезон, як гравців так і тренерський штаб, спонсорів клубу та вболівальників, які всіляко  підтримували  команду протягом  всього 26- го чемпіонату.  Заслужене 5-те місце –  ми зробили крок вперед, коли за спортивним принципом здобули право представляти Олександрію на міжнародному європейському рівні  в Лізі Європи. Це, безперечно, що велике  футбольне  досягнення, гордимося тим, що вдруге будемо брати участь в єврокубкових  змаганнях.  Ретельна підготовка триває щоденно. Якщо коротко підсумувати  результати минулого чемпіонату, то слід наголосити на тому, що осінню частину «Олександрія» завершила на 4- му місці турнірної таблиці.  Мали надію, що успіхи продовжаться  і  навесні, але ряд провідних гравців були травмовані і приходилося тренерському штабу на кожен матч виставляти інших гравців.  І лише в останньому турі була вирішена доля єврозмагань, коли  команда  зіграла внічию  з «Шахтарем».  Тому, керівництво  клубу  запрошує олександрійців більш активно підтримувати команду в новому чемпіонаті. Слабких команд немає.  Адже заповнені вщерть  трибуни «Ніки»  додатково мотивують, дисциплінують та додають наснаги і майстерності гравцям. Я вдячний усім 8-ми гравцям, які з тих чи інших причин пішли з команди. Завдяки їм вдалося завоювати почесне  5- те місце. Цей результат став можливим внаслідок постійної системної роботи  спонсорів, котрі виконали взяті на себе  зобов`язання – бути «озброєним» до початку чемпіонату. Завдання – рух вперед, отримувати  нові перемоги. Потрапляння  в першу шістку команд та участі в єврокубкових поєдинках.  хочу, щоб після 14-го липня, коли буде відомо про нашого суперника, в кожному матчі  «Олександрія» демонструвала атакуючий, видовищний та результативний футбол, – наголосив Сергій Анатолійович.     

Увазі журналістів були представлені нові гравці, яким президент клубу вручив майки з їх іменними номерами та побажав успіху в футбольних баталіях за гідну -честь «Олександрії».

Головний тренер «Олександрії» В.Б.Шаран  подякував  президента клубу С.А.Кузьменка за велику увагу та підтримку команди на всіх етапах підготовки команди до нового чемпіонату.

-Те, що робить президент нашого клубу С.А.Кузьменко заслуговує великої поваги і дяки. Нам були створені  прекрасні умови для підготовки до старту нового чемпіонату. Підібрана країна, поля,  спаринг-команди європейського гатунку.  Більше того, відразу  після завершення  чемпіонату були підписані контракти з тими гравцями, яких бажали бачити в команді ще забагато раніше (А.Бацула,А. Щедрий, А. Сітало).  Проведено 6 матчів. Поразки додали додаткової  інформації та досвіду нашим гравцям.  Навантаження – гра через день – це хороший  урок на психологічну  витривалість та фізичні кондиції гравців. Скажу, що всі гравці показали гарні результати, за винятком травмованих Шендріка і Щедрого.  Попереду «Олімпік»,  до якого готуємося в звичайному режимі.

Директор клубу  Д.С.Кітаєв зупинився на питаннях організації  матчів, попросивши вболівальників приходити на матчі за 1- 1,5 години до до їх початку,  а особливо це стосується єврокубкового  матчу.

-На матч ліги Європи адміністрація клубу встановить у центрі міста  велику сцену з великими моніторами, щоб ті вболівальники, які не зможуть потрапити на стадіон, могли в онлайн-режимі подивитися матч. Це футбольний дарунок, свято для наших городян, бо після завершення  матчу свої пісні олександрійцям буде дарувати Руслана Лижичко. –Сергію Анатолійовичу, чи не набридло постійно думати про розвиток «Олександрії»? Що найбільше  турбує президента? (Р.Гаврилов, «Моя Александрия»).

Я скільки себе свідомо пам`ятаю, постійно грав у футбол. Тому сил і наснаги вистачає аби серйозно, системно і з користю для земляків розвивати великий футбол в Олександрії.

Володимире Богдановичу, чи не було вам пропозиції  перекупки в інший клуб? (Р.Гаврилов, «Моя Александрия»).

-Думок з цього приводу не було жодних. Доля тренера залежить від рішень президента. У нас з президентом повне порозуміння по всіх питаннях, що стосуються життєдайності клубу, який постійно знаходиться в розвитку.  В “Олександрії” мені все більше і більше хочеться працювати, щоб виправдати довіру президента, щоб були гарні результати, що будуть приносити радість шанованій олександрійській публіці вболівальників нашої “Олександрії”.

Володимире Богдановичу, чи очікується ще поповнення в команді? ( І.Мельник, «Істина від Олександрії»). –Так, у нас є ще одне вакантне місце. Очікуємо ще одного гравця, на якого розраховуємо, що він допоможе команді. А щодо Р.Яремчука, якщо ви його маєте на увазі, то з ним була телефонну розмова, він бажає грати за єропейський клуб.   Стосовно виїзних матчів, директор клубу запевнив, що підтримка буде шляхом повернення вартості квитків, бо в Олександрії проблеми з автобусами, що можуть виїздити на дальні рейси. На запитання майбутнього суперника в Євролізі В.Шаран відповів, що всі суперники дуже сильні, головне, щоб гравці команди були фізично і психологічно підготовлені. Збір в Голландії, спаринги були прелюдією майбутнього  поєдинку. Відносно переходу трьох гравців з «Зірки» до «Олександрії». то відповідь тренера була короткою: «ми за цими гравцями дуже ретельно слідкували, були попередні домовленості з деякими ще по їх участі в першій лізі». На матч з «Олімпіком» вже визначено  форварда, але «Олександрія» може виставити відразу і двох.

Іван Мельник 

ФОТОРЯД           

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я