Сергій Кузьменко: “Очолив Кіровоградську область у непростий і відповідальний час”

0
146

-Приймаючи пропозицію Президента України очолити Кіровоградську область, я абсолютно розумів, які переді мною стоятимуть завдавання і виклики, – зауважив екс-голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко під час підсумкової прес-конференції.

Він нагадав, що в 2014 році для керівництва держави на першому місці була оборона України. -Першим завданням для облдержадміністрації був захист і збереження держави, а не ремонт шкіл, будівництво доріг. Перші півтора роки ми разом з усією країною будували в Донецькій області фортифікаційні споруди. Це і був початок моєї роботи в непростий і відповідальний час, – підкреслив Сергій Кузьменко.

Він нагадав, що впродовж цих двох років в Україні пройшло 6 хвиль мобілізації. Лише з Кіровоградської області на захист країни стали 10 тисяч воїнів.

-Приємно, що за 5 років війна в думках людей вже не на першому, а на четвертому місці, про що свідчать соціологічні опитування. Це значить, що ми будуємо мирну країную. -Вирішивши оборонні питання в 2014-2015 роках, ми впродовж наступних 3-х з  половиною років мали можливість розвивати Кіровоградщину.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я