Сергій Кузьменко: “Наше завдання – не зважати на політичні гасла і виконувати свою роботу”

0
330

-Кіровоградщина продовжує працювати над реалізацією важливих проектів. Ми маємо хорошу динаміку, темпи і не зважаємо на політичні гасла та інші речі, притаманні виборчій кампанії, – зауважив голова ОДА Сергій Кузьменко під час щотижневої апаратної наради. – Наше завдання як управлінців, представників держави – виконувати свою роботу на своїх робочих місцях. Саме до цього усіх і закликаю.

Серед основних завдань на найближчу перспективу керівник ОДА назвав ремонт і будівництво доріг, створення комфортних умов у дитсадках та школах, подальше впровадження медичної реформи.

Сергій Кузьменко, зокрема, звернув увагу на виконання проектів, які реалізовуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Серед перехідних об’єктів – будівництво дитячого садка в Голованівську, що заплановано здати в експлуатацію до кінця цього року. Також за кошти ДФРР планують провести заходи з енергозбереження в обласному онкологічному диспансері та добудову приміщень репетиційної зали в обласній філармонії.


ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я