Сергій Кузьменко:”На ремонт доріг місцевого значення виділено значні кошти”

0
149

Про те якими дорогами ми, автомобілісти,  користуємося, – говорити  нічого. Вони  мають погану якість, здебільшого розбиті. Чого варта дорога від Олександрії до Петрово – Луганка- Лозуватка, що поряд з Криворізьким аеропортом, якщо говорити про дороги між селами та райцентрами області. 

-На теренах нашої області вже майже відремонтовано ділянки доріг міжнародного рівня. Кабмін дав доручення усім облавтодорам до 1-го червня провести ямковий ремонт доріг державного характеру. Це завдання треба виконати у відведеніий термін, – на цьому наголосив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко під час засідання колегії від 3-го травня.

Керівник ОДА також повідомив, що область цього року вперше отримала значні кошти на ремонт доріг місцевого значення – 380 млн. гр н. виділено з Державного дорожнього фонду, які буде пропорційно до протяжності місцевих доріг розподілено між територіями.

Голова облдержадміністрації дав доручення керівнику профільного департаменту ОДА якісно підготувати проектно-кошторисну документацію та вчасно провести усі необхідні тендерні процедури, щоб підрядники мали змогу якомога швидше розпочати освоєння цих коштів на ремонт  доріг місцевого значення. Керівникам райдержадміністрацій та міст Сергій Кузьменко доручив взяти під особистий контроль використання коштів Державного дорожнього фонду, виділених на покращення стану доріг області.


ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я