Сергій Кузьменко: “Люди, які потребують субсидії, повинні її отримати”

0
131

 ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу фото С.А.Кузьменка голова КодаСьогодні багато олександрійців, через певні причини залишилися  без державної допомоги – без субсидії на послуги ЖКГ. Дехто мав відпускні, матеріальні винагороди, інші доходи, але  вони не перевищили 5000 грн. на місяць на кожну працюючу людину… А субсидії відмовили надати.  Плата ж за комунальні послуги за грудень 2018 року склала  понад 2000 грн. Де ж справедливість? Майже півзарплатні  віддай за компослуги… Ще й сказали в управлінні соцзасхисту, щоб у лютому не подавали заяви, бо субсидії не буде. Влітку не мав роботи… 

І таких звернень десятки. Люди хочуть почути умотивовану, конкретну відповідь: з якої суми загального доходу  за 6 місяців держава в праві відмовити в наданні субсидіїі?

Президент України дав чітке завдання Уряду – передбачити достатньо коштів у Державному бюджеті, щоб захистити кожну людину, яка має невисокі доходи і не в змозі заплатити ціну за природний газ, яка була встановлена у рамках виконання міжнародних зобов’язань із фінансовими партнерами. І такі кошти держава передбачила у головному кошторисі країни. На цьому зауважив голова облдержадміністрації під час апаратної наради.

-За 2017-2018 роки рівень доходів населення зріс і, безумовно, є люди, які можуть самотужки розрахуватись за новими тарифами. Однак кожна людина, яка не має таких доходів, повинна отримати підтримку з державного бюджету, – наголосив Сергій Кузьменко. -Уряд, окрім того, що передбачив правила призначення, надав можливість на місцях створювати комісії, що можуть індивідуально розглядати звернення щодо оформлення субсидії і приймати позитивні рішення”.

Голова облдержадміністрації звернувся до керівників галузевих департаментів з вимогою належної організації роботи відповідних комісій при управліннях соцзахисту. “Наше завдання розібратися в кожному випадку і допомогти, – підкреслив очільник області.

Також Сергій Кузьменко наголосив, що цього року Урядом запроваджено монетизацію субсидій.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я