Сергій Кузьменко: “Дороги треба не тільки будувати, а й берегти”

0
132

-Дороги треба не лише будувати, а й належно берегти, -відмітив губернатор С.А.Кузьменко під час інспекційної перевірки ремонтних робіт на дорогах Кіровоградщини. Зокрема губернатор відвідав м.Світловодськ, де оглянув стан дорожнього покриття дамби філії “Кременчуцька ГЕС”, ремонт якої вимагає виділення 2 млн.грн. Очільник області проінспектував стан робіт автошляху по вул.Єгорова. Кошти на ремонт вулиці виділено з облбюджету та Державного фонду регіонального розвитку. У даному випадку для міцності дамби будуть укладати бетонні плити,що призначені для будівництва злітно-посадкових смуг.

На Олександрійщині С.А.Кузьменко побував на відновленні покриття на 2-х ділянках  автошляху М-04 “Знам’янка-Луганськ- Ізварине”. На першій ділянці  (45-51 км) триває поточний середній ремонт. На відрізку довжиною у 6 кілометрів працює підрядна організація “Росдорстрой”. Роботи з регенерації дорожнього покриття уже виконані. Шляховики вкладають нижній шар асфальтобетону. Роботи завершаться за тиждень. Далі – вкладання верхнього шару дорожнього покриття. За оцінками фахівців виконання робіт на даному об’єкті становить 45%.

У розпалі роботи і на шляхопроводі через залізничний міст ( м.Олександрія), що знаходиться на 40-му кілометрі цієї автодороги. Підрядні роботи на об’єкті виконує “Містобудівельний загін 112”. Реконструкцію шляхопроводу розпочали в кінці травня поточного року. Завершені роботи із бетонування опор, улаштування опалубок і бетонних блоків, заміни балок, укладання моноплит. Роботи виконані на 70%. Новий міст планується здати в експлуатацію в середині листопада.

Кінцевою точкою робочої поїздки голови облдержадміністрації стало ознайомленням із роботою пересувного пункту габаритно-вагового контролю, який розташовано на спеціально збудованому майданчику на автодорозі “Знам’янка –Луганськ- Ізварине”. Пункт тут працює із 14 вересня. За його допомогою визначають вагу транспортних засобів, навантаження на кожну вісь. За час роботи пересувного пункту вже перевірено понад 1,5 тисячі транспортних засобів, виявлено 608 порушень.

Коментуючи результати робочої поїздки, Сергій Кузьменко наголосив:

– Цього року на ремонти і утримання доріг області виділено понад 700 мільйонів гривень. Останні роки проводилися переважно ямкові ремонти дорожнього покриття. Сьогодні ми фактично будуємо нові дороги. У Світловодську будують об’їзну дорогу за новими технологіями – покриття буде надзвичайно міцним, матиме великий термін експлуатації. Проводяться ремонти шляхопроводів. Оновлено 36 кілометрів автодороги “Знам’янка –Луганськ- Ізварине”. Отож, маємо і якісне покриття, і гарні умови для зупинок водіїв. Також контролюємо вагу автотранспорту, адже мало дорогу збудувати – її треба зберегти. А на наступний рік у нас ще більше планів.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я