Сенсаційний третій попередній раунд Кубка України

0
49

Перша сенсація – кропивницька «Зірка»  поступилася в Бериславі (Херсонська область)  команді другої ліги «ТавріЇ» (Сімферополь) – 3:2.  Р.Монарьов виставив на цю гру фактично молодіжний склад, а «таврійці»  налаштувались, та й перемогли наших земляків. Переможний гол на рахунку Воронченка (екс- гравця  ПФК «Олександрія», – авт.).

Друга сенсація львівські «Карпати» неочікувано поступилися «Прикарпаттю» з рахунком 1:2. Правда на 66-й хв. матч було зупинено на деякий час через безлад, що вчинили вболівальники на стадіоні.

Інші матчі завершилися  так:   «Геліос» – «Десна»  – 1:2 , «Агробізнес»-  «Верес» – 0:2, «Жемчужина» -«Сталь»(К) – 1:4 (1:1). Лише в серії пенальті кам`янська «Сталь» здолала одеситів. «Колос» програв ФК «Маріуполь» – 1:2, «Авангард» – «Ворскла»- 0:2,  СКК «Демня »- ФК «Львів» – 1:2, СК «Дніпро-1» – «Спорт-Гірник» -1:0.

Як бачимо, команди з УПЛ, окрім «Карпат» та «Зірки»,  пройшли до четвертого раунду – «Ворскла», «Маріуполь», «Сталь».

На превеликий жаль, петрівський «Інгулець»  не зміг здолати вдома лідера першої ліги київський «Арсенал». Уже після двох таймів та двох екстра таймів, коли дійшла справа до пенальті, більш прицільнішими виявилися “арсеналівці” з Києва. Команди по черзі забивали. Та 6-й удар Медвєдєва парирував голкіпер «Арсеналу», а голкіпер  “Інгульця” Ганєв пропустив  від гравця «Арсеналу» – 5:6 на користь киян. І вони йдуть далі до 1/8 Кубка України, а петрівчани доганяти той же “Арсенал”  по турнірній таблиці чемпіонату першої ліги.  .