СБУ, прокуратура, Держпродспоживслужба першими повинні були приструнити спекулянтів

0
719

 В Олександрії без будь-яких на те об`єктивних причин в рази зросли ціни на продукти харчування – зважте першої необхідності. Тому, міськголова С.К.Цапюка дав доручення робочій групі провести моніторинг цін у супермаркетах і продовольчих магазинах.
Висновки невтішні: морква зросла в ціні до 205%; капуста на – 199%; цибуля – 186%; картопля – 159%; крупа гречана – 141%; макаронні вироби – 111%; рис – 133%.
“Лідерами” в обкраданні гаманців олександрійців є мережа «АТБ»( а це через те, що держава роками не може прийняти Указ, що там де діють сітки супермаркетів (в інших містах України), там вони повинні і сплачувати всі податкові зобов`язання у міську казну. “Вимивають” мільйони, а там наверху кажуть, що влада на місцях погано працює над наповненням міської казни. Віддайте це міським органам і тоді їх бюджети будуть іншими…Земля наша, покупці – олександрійці, працівники супермаркетів, а податки збагачують бюджети великих індустріальних міст (Києва, Дніпра, Миколаєва…).
Міська влада не має засобів впливу на ціноутворення, що на контролі  держави, тому будуть відправлені листи до Служби безпеки України, Генеральної прокуратури, Держпродспоживслужби, Антимонопольного комітету, Президента України та Прем’єр-міністра України з проханням перевірити, на якій підставі значно зросли ціни на продукти споживчого кошика та, у разі порушення законодавства, покарати причетних осіб.
З місцевими підприємцями ведеться окрема робота щодо перегляду цін на продукти харчування у бік зменшення.

Державні контролюючі органи вище названих структур знаходяться в Олександрії. Як не їх представники ( СБУ, прокуратура, Держпродспоживслужба) повинні були першими вдарити на сполох – доповісти по своїх щаблях на верх – до обласних органів, а ті вище – в Київ -Авт.).

О.Оскар

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я