С.Волков: «Наша допомога воїнам АТО – вимога часу»

0
476

Учасник АТО, кіберг- воїн Олександр Мусулега, який після  тяжкого поранення при обороні донецького аеропорта, сьогодні є активним волонтером, не дивлячись на  наслідки тяжких  поранень… Кілька днів тому він звернувся до  голови  ГО «Асоціації підприємств та підприємців м.Олександрія»  Сергія Волкова з проханням  надати гуманітарну допомогу в організації  збору продуктів харчування для воїнів АТО.

-Зокрема, О.Мосулега переймається проблемами забезпечення продуктами  харчування  воїнів 93-ї окремої механізованої бригади, що перебуває в зоні розмежування, в гарячій точці АТО ( Піски, Тоненьке…).  Члени спілки звернулися до підприємців Олександрії та Олександрійського району, які відгукнулись на прохання волонтерів.  Так, виконавчий директор Наталія Заріцька, яка виросла в Бутівському (переселенка з зони ЧАЕС), звернулась до колишніх земляків-бутівчан допомогти воїнам АТО.

І вже на другий день нам зателефонували з місцевого «НВК ЗОШ I-III  ступенів – дошкільний навчальний заклад»,  що  продукти харчування вже зібрані. Від імені членів асоціації, волонтерів, воїнів АТО, ми вдячні за небайдужість  учнівського (51 учень) та педагогічного колективу ( у складі 14 чоловік) школи на чолі з її директором  В.Дмитренком, головою Костянтинівської сільської ради О.Клімовим  (с.Бутівське  відноситься до вищеназваної сільради, – авт.), які оперативно – за 2 дні зібрали необхідну кількість продуктів харчування.  Картопля, капуста, морква, часник, цибуля, тушонка, сало, олія, жири, різноманітна консервація з овочів та фруктів була передана воїнам АТО. Це не перша участь бутівчан у наданні допомоги воїнам АТО.  Їх  допомога безкорислива. Вони знають, що таке втрачати своїх, адже випускник Бутівської школи О.Лупаїна в 2014 році загинув у зоні АТО… ( крім меморіальної дошки на фасаді школи,  в приміщенні діє куточок О.Лупаїна, – авт.).   Ми вдячні  за допомогу директору АВПП “УКРАГРОТЕХНОЛОГІЯ”  В.Шевченку (місцевий фермер), ряду олександрійських підприємців – В.Лєпіну та ін., які відгукнулися на  прохання волонтерів. Така  чуйність, щирість людей, які діляться  з іншими, коли самі переживають не кращі економічні часи, не повинна нас ділити на «своїх»  і «чужих»  у політиці.  Коли йде неоголошена війна – місто і село стараються  допомогти тим, хто сьогодні  стоїть на сторожі  наших кордонів, щоб  у наших домівках був мир і спокій, –  підкреслив Сергій Волков.

У четвер зранку всі продукти харчування зібрані небайдужими людьми, до яких долучився  і радник міського голови, волонтер В.Стадніченко (організував збір продуктів харчування, до яких долучилися учні ЗНЗ №2 I-III ступенів ім. М.Горького, воїни отримають і великодню  випічку, – авт.), були відправлені О.Мосулегою до воїнів  93-ї окремої механізованої бригади, щоб Великдень у наших захисників вітчизни був справді святковим…

ФОТОРЯД

           І.Мельник 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я