С.Лавриненко: «КСК «Ніка» стала фартовою для «Інгульця». Чекаємо на «Шахтар»  чи «Динамо»»

0
188

Те, що продемонстрував  петрівський «Інгулець»  у матчі з львівськими «Карпатами» 7 квітня  в день Благовіщення – це  справді гра високого рівня, що заслуговує найкращих похвал.  Це славна сторінка  в історію петрівського футболу, коли команда виходитиь до полуфіналу Кубка України. Знаєте, вже з перших хвилин поєдинку було видно, що настрій, динамічність, азарт більше був притаманний саме команді  «Інгулець», а  не «Карпатам». Не дивлячись на грізного суперника, учасника європейських змагань  та потужну підтримку  вболівальників зі Львова, а їх приїхало понад 300 фанатів, карпатівці нічого видовищного в цьому матчі не показали, не змогли достойно протистояти команді Першої ліги. Ще більшою була підтримка петрівських уболівальників – біля 700 чоловік. Це була практично гра в одні ворота. Інгульчани дуже високо зустрічали суперника – здебільшого на їх половині поля, кращими були на підборі, у відборах по всіх позиціях. Гості  зі Львова  більше намагалися грати індивідуально, але ні Швед, ні  Йода, ні Понда, ні Гуцуляк нічого не змогли діяти проти захисту господарів  поля. На вістрі атак  в «Інгульця» були Щедрий, Мішуренко, Балан, Лупашко.

У другому таймі  вже на  50-й хв. намагання нашого сусіда-земляка втілилися у забитий гол. А.Щедрий  отримав гарну передачу з правого флангу, щоб в  дотик  влучно пробити низом точно в лівий кут воріт Кучинського. Через мить треба було подвоювати рахунок, але м’яч пролетів у кількох сантиметрах від стійки воріт суперника. Не забиваєш ти – забивають тобі.  А ще коли  суддя додає відразу 8 хвилин додаткового часу. Хіба так було багато падінь, зупинок гри, валянь на полі, що набігло аж на 8 хвилин. Ну то вже нехай буде на совісті Арановського.

На 90+7 хв. Шведу таки вдалося зрівняти рахунок і перевести гру на два додаткові тайми по 15 хв.   І тут кращими були гравці «Інгульця».  Акименко – відпочивав, Піднебінний – 81 хв., Січінава вийшов на заміну на 88-й хв.., Сула  – 98 хв.. Хлопці зробили все, щоб перемогти в серії пенальті «Карпати».  С. Лавриненко вдало підібрав стартовий склад команди. Для тренера – це тріумфальна гра, що залишиться в пам`яті надовго.

Ні Папа Гуйе, ні Швед, ні група бразильських гравців не змогла протистояти  «Інгульцю», який мав більше бажання перемогти в цьому поєдинку!

Арановський запам`ятався 11-ма попередженнями та червоною карткою.

Якщо головний тренер «Карпат»  Фабрі Гонсалес на прес-конференції говорить, що з таким підходом до гри нічого виходити на поле, що таким гравцям не місце в команді, то про які перемоги можна говорити в майбутньому, хоча тренер намагався “достукатися” до кожного  з гравців.

А от С.Лавриненко тактчино грамотно видобував гру, вгадав зі складом команди, підготував гравців до виконання пенальті, що і привело до перемоги.

м.Олександрія. КСК “Ніка”

Головний арбітр: Євген Арановський (Київ).

Асистенти: Семен Шлончак (Черкаси), Валентин Куцев (Київ).

“Інгулець” – “Карпати” – 1:1/ 5:4 пен.

Гол: Артем Щедрий,  50 – Мар’ян Швед, 90+7.

Серія пенальті: Гуцуляк – 0:1, Ковальов – 1:1, Мякушко – 1:2, Синьогуб – 2:2, Онгла – 2:3, Піднебенний – 3:3, Йода – 3:3 (вище), Козак – 4:3, Варгас – 4:4, Сула – 5:4.

“Інгулець”: Антон Ситников, Євген Запорожець, Владислав Клименко (В’ячеслав Піднебенний 81), Олександр Мішуренко (Дмитро Сула 98), Ілля Коваленко (Ніка Січінава 88), Віталій Павлов, Денис Балан, Артем Щедрий (Олександр Козак 77), Максим Ковальов, Владислав Лупашко, Олег Синьогуб.

Головний тренер: С.Лавриненко.

“Карпати”: Максим Кучинський, Олексій Гуцуляк, Крістіан Понде (Родріго Варгас 73), Папа Гуйє, Франциско Ді Франко (Роман Р. Толочко 60), Мартін Онгла, Сергій Мякушко, Мар’ян Швед, Олексій Ковтун (Ніка Сандохадзе 81), Абдул Карім Йода, Аді Мегреміч.

Головний тренер: Фабрі Гонсалес.

Попередження: Євген Запорожець, 54, Олександр Мішуренко, 83, В’ячеслав Піднебенний, 106, Денис Балан, 120 – Франциско Ді Франко, 31, Олексій Гуцуляк, 54, Папа Гуйє, 65, Роман Толочко, 92, Роман Толочко, 100, Родріго Варгас, 103, Мартін Онгла, 106.

Вилучення: Роман Толочко, 100 (друга жовта).