С. Кузьменко: “За останні роки держава інвестувала в медицину області 550 мільйонів гривень”

0
119

Сьогодні голова облдержадміністрації побував в обласній лікарні, кардіодиспансері та онкоцентрі. У закладах проведено ремонтні роботи та встановлено нове сучасне обладнання.

-Дуже важливо мати систему охорону здоров’я, яка здатна реагувати на проблеми, які турбують людей. Тому медична галузь для обласної влади – один із напрямків, що на першому місці, – підкреслив він. “За останні кілька років ми інвестували в галузь значні фінансові ресурси для того, щоб підвищити рівень медицини на Кіровоградщині, – заявив голова обласної державної адміністрації в обласному онкологічному диспансері.

Очільник області наголосив, що увага приділяється не лише реконструкції приміщень, а й медичному оснащенню закладів. —Ми інвестували в цей напрямок більше 420 млн. грн., їх можна сьогодні побачити і оцінити на прикладі обласної лікарні, обласної дитячої лікарні, кардіоцентру та інших закладів третього рівня. Іще 140 млн. грн. спрямовано на розвиток сільської медицини, – відзначив Сергій Кузьменко. Наголосив він і на проведення як ремонтних робіт та і оновлення матеріально-технічної бази районних лікарень.

За його словами, загалом за три роки держава інвестувала в медицину області 550 мільйонів гривень. – Це серйозні кроки держави. Ми також підтримували проекти з місцевих бюджетів. Разом із районами та містом Кропивницький будували обласну дитячу лікарню. Зараз маємо співфінансування на реалізацію програми з будівництва амбулаторій “Сільська медицина”, – зауважив голова ОДА. “Фактично в кожному районі маємо відремонтовані дитячі і пологові відділення. Є райони, які закінчують ремонти районних лікарень. Це гарна робота, яка зроблена командою Президента України Петра Порошенка за останній час.

Наразі, голова обласної державної адміністрації вважає, що питання по закладам охорони здоров’я були і будуть у полі зору як обласної, так і районної влади. Зараз і у найближчій перспективі, за його словами, потребує вирішення питання організації злагодженої системи закладів охорони здоров’я усіх рівнів. Взаємодія і системність дадуть змогу надавати оперативну допомогу нашим громадянам. Сергій Кузьменко запевнив, що напрацювання по є і уже у наступному 2019 році розпочнеться практична реалізація цього проекту.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я