С.А.Кузьменко: «Як і обіцяли – відновили рух по шляхопроводу в визначений день і час»

0
213

17 листопада  о 9 годині ранку губернатор Кіровоградщини С.А.Кузьменко прибув на реконструйований шляхопровід  автотраси Знам`янка- Луганcьк-Ізварино в м.Олександрія.

-Сьогодні, як і обіцяли тижнем раніше, ми відкриваємо технічну можливість руху транзитного транспорту через даний шляхопровід. Півроку автотранспорт курсував містом Олександрія, що спричиняло незручності для мешканців а навантаження на дороги міста. Віднині в напрямку м. Дніпра  відновлюється  рух. Від даного шляхопроводу в  напрямку сусідньої області зроблено  перший етап – «чорнову» роботу по ремонту асфальтного покриття на дільниці дороги завдовжки 21 кілометр. Кошти виділені державою в поточному році будуть сповна освоєні. Для цього до 1- го грудня завершимо об’їзну дорогу по м. Знам`янка.  Якщо цього року було освоєно понад 600 млн. грн., то на наступний рік плануємо, що держава виділить біля  1 млрд. грн. Завершимо східний напрямок  по ремонту дороги в напрямку Дніпропетровської області, та розпочнемо капітальний ремонт дороги в напрямку Кропивницький – Умань,- резюмував Сергій Анатолійович.

Начальник ДП «Облавтодор» Вадим Коюденко відмітив, що протягом кількох днів буде встановлена загорожа (перила) для проходження пішоходів, відмітка та виконані роботи по антикорозійній обробітку захисних  металоконструкцій, а також освітлення, що буде освітлювати  шляхопровід за допомогою альтернативних джерел – від 18-ти  сонячних батарей.

Міський голова С.К.Цапюк з приводу відновлення руху по шляхопроводу наголосив, що це справді добра справа, коли віднині місто розвантажиться від великої кількості транзитного транспорту, що псував дороги міста.

– Сергію Анатолійовичу, з нагоди такої  визначної події для міста, як і обіцяв, зараз поїду до церкви, щоб поставити свічки за  ваше здоров`я та начальника «Облавтодору», – відмітив мер Олександрії.

ФОТОРЯД

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я