С.А.Кузьменко: «Я не працюю проти когось – працюю на результат. Давайте разом зробимо хороші справи»

0
200

Відлунням різноманітних слухів повниться місцева публіка, яку бентежить доля колишнього очільника

Кіровоградщини. Один із тих губернаторів часів усієї незалежності України, хто успішно, з належним результатом, керував областю. Хто зумів вивести наш край у чільну п`ятірку областей країни по соціально-економічному розвитку та впровадженню реформ в освіті, медицині…

Люди питають, їх турбує подальша доля Сергія Анатолійовича Кузьменка. Поширються різноманітні догадки, слухи,  плітки, перспективи, що не відповідають дійсності …

Щоб розвіяти і встановити статус-кво: в якій ролі сьогодні є наш співрозмовник, про що він думає, чим  займається і чим буде займатися в подальшому, і велася мова на прес-конференції з

С.А. Кузьменком.

-Сергію Анатолійовичу, відбулися вибори Президента України, депутатів ВРУ. Що далі?

-Моя каденція керівника області завершилася з обранням нового Президента України. І це логічно – прийшла нова людина – звільнила попередніх, призначає нових. Я сьогодні готовий потиснути руку новому очільнику області. Розказати йому що зроблено, що робиться, а що заплановано Програмою соціально-економічного розвитку Кіровоградщини на настпуні 3 роки. І нехай інший зробить більше. Я буду тільки  цьому радуватися.

-Президент В.Зеленський формує свою команду, але він уже готовий залишити в КМУ кількох міністрів, пропонував Клімкіну залишитись на посаді МЗС… Є відповідний кадровий  вакуум… Чи можливе перепризначення Вас на посаду керівника області? Пройшло вже два місяці, а ми не маємо його.

-Звісно, що це прерогатива Президента України В.Зеленського призначати нових голів облдержадміністрацій, і не тільки їх. Як бачимо, що є певні труднощі з командою – кадрами. Думаю, що в цьому питанні не слід особливо і поспішати. Давайте краще разом зробимо хороші справи для Кіровоградщини. Давайте разом змінювати нашу країну на краще.

-А щодо балотуватися на посаду міського голови Олександрії?

-Місцеві вибори – це фантастика, я маю на увазі в 2019 році. Вони по закону повинні відбутися в 2020 році.

Щоб там не говорили, але це не питання часу і дня. Сьогодні люди повірили новій команді. Треба вже починати всім працювати. Я не працюю проти когось, я працюю на результат.  А мені є що робити в Олександрії. Є велика надія, що скоро буде відремонтовано кінотеатр, міський Палац культури (внутршні роботи ведуться), плануємо і рухаємося  в цьому напрямку і щодо забудови паркової зони біля «Ніки», щоб був солідний готель з великими холами, в якому можна проводити презентації міста, підприємств… А також мати європейський  парк з сучасною зоною відпочинку. Треба разом рухатися, щоб Олександрія стала європейським  містом з  відповідною  інфраструктурою, щоб «Олександрія» Лігу Європи проводила вдома. Для цього слід  усій області підтягуватися (аеропорт, готелі). Ми ж знаємо, що в Європі є в кілька разів менші міста за чисельністю населення, ніж наше, але розвинена інфраструктура дає право футбольним містам проводити матчі найвищого рівня по лінії УЄФА.

 

Я, як мешканець громади міста, буду тільки цьому сприяти, щоб місто з кожним днем ставало  кращим, більш привабливим.

(Якщо разом це все робити, то матчі за участю  грандів Євроліги принесуть значні доходи в сфері надання послуг уболівальникам (проживання, харчування, відвідування музею, кафе.. ) – залишатимуть після кожного матчу великі суми коштів в Олександрії, -Авт.).

-Чим  зараз безпосередньо займаєтеся? Де будете працювати?  

– Я не буду безробітним. Попрацюю зараз президентом «Олександрії». Мені це подобається. Є більше часу аби приділити більше уваги команді. А згодом працевлаштуюсь. Про це ви  обов`язково дізнаєтесь. Знаєте в мене практично не було вільного часу за останні роки.

   Дипломатичні виважені відповіді людини яка сприймає життя таким яким воно є в дійсності, знає його реалії, знає якими кроками рухатися вперед – до кращого. У нього є велике прагнення до плідної роботи, і вона буде ще на його шляху. Сумнів у мене відносно цьому немає жодних. У його очах  помітний блиск до плідної важливої роботи. Використати такий потенціал треба сповна – на державному рівні.., бо роки летять як швидко, а в політиці  – й поготів…

      І.Мельник 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я