С.А.Кузьменко: “Сподіваюся, що цього року “AGROEXPO” відкриється по-новому і для жителів області, і для численних гостей”

0
149

26 вересня в Кропивницькому розпочне роботу 6-та Міжнародна агропромислова виставка “AGROEXPO-2018”. Сьогодні голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко разом із представниками оргкомітету оглянув площі і павільйон, де відбуватимуться виставкові заходи, та провів виїзну нараду з питань організації “AGROEXPO-2018”.

-Важливо, що з кожним роком виставка демонструє позитивну динаміку: збільшується кількість учасників і відвідувачів, якіснішим стає рівень організації, про нас все більше і більше дізнаються як в Україні, так і в світі, – підкреслив  очільник області. – Сподіваюся, що цього року “AGROEXPO” відкриється по-новому і для жителів області, і для численних гостей.

Голова ради Асоціації підприємств-виробників техніки та обладнання для агропромислового комплексу «Украгромаш» Павло Штутман та керівники профільних структурних підрозділів ОДА відзначили, що за результатами минулорічних рейтингів, “AGROEXPO” є не тільки найбільшою агропромисловою виставкою в Україні, а входить до десятки найбільших у Європі. У 2017 р. виставкові площі склали рекордні 125 тис. м2, а цього року будуть знову розширені. Для офіційних заходів виставки (форумів, панельних дискусій) відкрито третю конферанц-залу, по-новому облаштовано реєстраційну зону.

У програмі демонстрація техніки та тест-драйви на полях площею 12 га. Буде представлено і широкий асортимент тваринництва.

ФОТОРЯД 

Родзинкою “AGROEXPO-2018” залишиться традиційний “Покровський ярмарок” з представлення економічного, культурного і туристичного потенціалу районів Кіровоградщини, який цього року триватиме всі 4 дні роботи виставки і набуде формату окремого ярмаркового “містечка”.

Культурно-розважальну програму цьогорічної виставки представлятимуть не лише колективи з нашої області, а й з інших регіонів – про бажання взяти участь заявили представники Полтавської, Черкаської та Дніпропетровської областей.

У виставці приймуть участь і зарубіжні представники з агробізнесу.   

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я