Міський голова С.А.Кузьменко: “Роботу нової влади розпочнемо динамічно – без розкачок”

0
892

Сьогодні, 4 грудня 2020 року, на першій сесії Олександрійської міської ради  8- го скликання в міському Палаці культури, новообрані депутати та новий міський голова С.А.Кузьменко прийняли присягу на вірність служіння потребам олександрійців. У вітальному слові колишнього вже міського голови С.К.Цапюка були слова побажання, щоб нова влада не втратила надбання минулих років та бажання бачити місто квітучим і щасливим для його мешканців. Новий міський голова Сергій Анатолійович Кузьменко подякував С.К.Цапюку за попередню роботу, побажав міцного довголіття та вручив безстроковий абонемент на відвідування усіх матчів за участю «Олександрії».

  •   Привітати нового голову прибув очільник Кіровоградщини Андрій  Назаренко, який виказав тверду впевненість у тому, що Олександрія буде динамічніше розвиватися, а підтримка з боку обласної влади буде завжди.
  •   Голова облради Олександр Чорноіваненко в свою чергу відмітив високий професіоналізм С.А.Кузьменка, як дієвого та ефективного управлінця, котрий зможе згуртувати команду однодумців здатних дати Олександрії новий імпульс розвитку – новий рівень життя.
  •    У своєму вступному  короткому, але виваженому монолозі, новий міський голова чітко окреслив та наголосив про те, що не місто належить владі, а влада належить місту. Влада повинна робити все можливе аби городяни відчували, що їх проблеми чують і вирішують у кабінетах міської ради.
  •   Я прийшов працювати заради олександрійців. Ми викорінимо корупцію в кабінетах міської ради, ми не будемо шукати постійного «ворога» з яким постійно ведеться якась боротьба. Корені цього, мені здається, знаходились у конфліктності міської влади і постійному настрої на якусь боротьбу і конфронтацію. То з об’єднаними територіальними громадами, то з обласною владою, то ще з кимось. Якась боротьба заради самої боротьби. Без цілей і без результатів. Просто такий стиль життя – пошук ворогів і перманентна війна. Це не нормально! Замість цього маємо стати відкритими і дружніми до оточуючих, налаштованими на конструктив! Тоді і атмосфера в самому місті зміниться! Готовий показати приклад. Ми за чисті помисли, прозору та результативну працю. Наша команда за розвиток економіки  міста, щоб відродити і своє унікальне олександрійське пиво, і щоб наш одяг конкурував з одягом європейських виробників – шляхом відкриття ательє, і щоб були свої ковбаси і м’ясо на прилавках магазинів. Я буду працювати однаково, як зі своїми однодумцями, так і з опонентами, якщо це буде на користь олександрійців. У нас не повинно бути ворогів у міській владі  – в нас є олександрійці, котрі чекають нового рівня життя в Олександрії, – підкреслив новий міський голова.
  •   Далі Сергій Анатолійович зупинився на першочергових завданнях. Добудова міського Палацу, щоб він отримав статус  міського театру – мати свою театральну трупу. Міський парк, кінотеатр –  за кошти інвесторів, а не за кошти міської казни…
  • Очільник Олександрії озвучив своїх перших помічників. Першим заступником міського голови буде Юрій Олександрович Гугленко, якому міський голова довіряє “як самому собі” (до цього часу – перший заступник облради), економікою міста буде перейматися, молодий, енергійний та креативний підприємець Юрій Шклярук, питаннями соціального захисту населення олександрійської громади буде займатися Ірина Чемерис (заступник селищного голови Приютівської ОТГ), керуючим справами міської ради буде колишній очільник Петрівської РДА – фаховий досвідчений правознавець Сергій Завалій.

-Роботи багато – разом ми сила, що здатна робити гарні справи на благо олександрійців. Вже сьогодні робоча група з депутатів підготує на понеділок блок невідкладних питань на другу сесію, щоб без розкачок розпочати динамічну роботу, -завершив перше засідання сесії міської ради нового скликання міський голова С.А.Кузьменко.

Іван Мельник

ФОТОРЯД

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я