С.А.Кузьменко:”Професійна освіта – завтра України”

0
240

6 грудня о 11 годині  ранку губернатор відвідав оновлений гуртожиток державного професійного ліцею  в м.Олександрія. С.А.Кузьменко  перевірив якість виконаних робіт з реконструкції гуртожитку  для ліцеїстів.

– На  капітальний ремонт даного гуртожитку з бюджету карїни було виділено 6 млн. грн., щоб студенти з сільської місцевості мали змогу в комфортних умовах не лише навчатися, а й  проживати, – відмітив  очільник області кореспонденту “Істини від Олександрії”.- Перший  реконструйований  корпус гуртожитку передано до послуг студентам. На черзі, з розширенням кількості студентів, а сьогодні робітничі професії стали затребуваними, держава виділить кошти і на ремонт корпусу №2. Упевнений, що невдовзі буде престижно працювати в Україні. Гуртожиток розрахований на проживання 75 чоловік. Нині 50 уже проживає. До кінця року всі кімнати будуть заселені. Проживають у гуртожитку студенти з віддалених сіл Олександрійщини (Попельнасте, Нова Прага, Веселе… ), з Петрівського, Онуфріївського районів.

 Робітничі професії здобувають 500 ліцеїстів, але це не межа. Є відповідна матеріальна база щодо збільшення кількості навчальних місць на наступний рік, – наголосив С.А.Кузьменко.

А умови проживання і справді комфортні, сучасні,у кімнатах тепло і затишно. Проживання студентів безкоштовне. 

ФОТОРЯД

І.Мельник

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я