С.А.Кузьменко: «Проблеми підтоплень приватного сектору стануть першочерговими на порядку денному житлоустрою Олександрії»

0
1420

Озвучити, загострити, вирішити питання підтоплень мешканців приватного сектору, хто проживає в західній частині Олександрії (зокрема, вул. Вусика, вул.6-го Грудня, пров. Гороновича) перед кандидатом №1 на посаду міського голови м.Олександрія С.А.Кузьменком, зібралася група небайдужих його мешканців.

-20 років як вулицею проклали газопровід – вул.Усика (зауважу: засновник міста, -Авт.), засипали землею і на цьому все. Люди своїми силами, де щебенем, де битою цеглою засипали… Дощі вимивають, усе несеться в напрямку дитячого садочка. Тротуаром збудованим ще за комуністів ходити неможливо. Правда до ЛІТу його поремонтували, а далі… Дерева виросли, підняли асфальт, а це ж доріжка до санаторного дитсадка №16! А що робиться в провулку І.Гороновича. І тут з назвою перемудрили під час декомунізації. Річ у тому, що в Мартоїванівці є вул. І.Гороновича. Дуже часто відбувається плутанина з кореспонденцією… Ми ж просили назвати наш провулок Затишним… Під час дощу він стає непрохідним. Вода «гірською» річкою зі сміттям, щебенем… заливає та забруднює подвір`я людей. У трьох місцях такі потоки, підтоплюючи будинки, пробили собі шлях через сусідні  двори. І лише в одному місці за співфінансування людей і міської влади сяк так було зроблено відтік, але він замалий – вода переливається,- розповіли кандидату люди.

Пройшовши провулком, оглянувши місця, де вода заливає провулок, двори, вислухавши біди людей С.А.Кузьменко відповів:

-Це велика проблема всієї Олександрії. Вона не нова. Будемо вирішувати. Це стихія, що приносить збитки мешканцям приватного сектору. Я почув ваші проблеми будемо рятувати ваші будинки від підтоплень. Усе це можна вирішити: прочистити водовідводи, встановити жолоби, решітки, вирівняти дорогу.

Відсутність ливнівок, а ті що є – не чистяться… Це не лише проблеми приватного сектору, а й всього міста: вул. Козача в районі дитячої лікарні стає непрохідною – озером на кілька днів; пр.Соборний (район колишньої «150 аптеки», -Авт.); вул. Декабристів, Металістів, Титова, Софіївська, пров. Щербакова, пров. Шахтарський – лихо приносить його мешканцям під час негоди, – підсумував один із присутніх на зустрічі з кандидатом чоловік. Ми підтримаємо на виборах, бо Ви перший, хто відгукнувся на нашу проблему.

Проблема озвучена, взата на олівець кандидатом до її позитивного вирішення.

Іван Мельник      

ФОТОРЯД        

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я