С.А.Кузьменко про сміттєпереробний завод, про питну воду…

0
884

На кожній зустрічі з виборцями кандидат на посаду міського голови С.А.Кузьменко відкриває свої плани, що стосуються кожної категорії  виборців. Цього разу мова йшла з викладачами медичного коледжу про екологічний стан Олександрії. Зокрема,  Сергій Анатолійович по пунктно розказав про можливість будівництва сміттєпереробного заводу в нашому місті.

-Якщо говорити про чистоту і екологію чистоти нашого повітря, що стосується утилізації продуктів життєдіяльності людини, то будівництво заводу буде можливим за умови його будівництва в Знам`янці. Чому? Щоб він був рентабельним – потрібної сировини – відходів  побутового сміття в Олександрії не вистачить.  Об`єднавши три міста: Олександрію, Знам`янку і Кропивницький  в єдиний комплекс сировинної бази, іноземний інвестор готовий буде надати кредитні кошти на будівництво такого підприємства. Адже це ще й попутне виробництво відновлювальної енергії:  газу, світла, тепла.

-Чому в моїй програмі стоять питання доріг, тепла, якісної питної води? Бо це нові робочі місця. Сьогодні відбуваєтьяс реконструкція очисних споруд питної води, що подається з ОКВП «ДНІПРО-КІРОВОГРАД. Свого часу, як голова Ода, пркилдав багато зусисль, щоб вонад,я ку ми споживаємо була більш якіснішою… Розглядається  можливість зменшити закупівлю води з підприємства ОКВП «ДНІПРО-КІРОВОГРАД», замінивши її відновленням міських свердловин, котрі можуть в подальшому зменшити вартість питної води. Це цікава перспектива. Відносно вашої турботи за майбутнє вашого закладу. Він фінансується з обласного бюджету. Після утворення Олександрійського району до якого приєднаються Петрівський, Онуфріївський, Світловодський та Олександрійський  райони, потреба в середньому медичному персоналі буде затребуваною. Для вас головне, щоб заклад працював у нормальному робочому режимі. Обіцяю, що з цього боку моя підтримка буде дієвою.

Днями мав розмову з М.М.Лавренком про «Поліграфтехніку». На його майданчиках працюють  кілька підприємств… Відродити підприємства в такому виді, в якому вони були за радянських часів, це – нереально. Це фантастика. Ми усі розуміємо, що тоді було державне замовлення на велику територію колишнього СРСР, а сьогодні все змінилося. Відсутня сировинна база, ринки збуту… Але локальні – малі підприємства можливо відкрити шляхом корпоративного вкладання коштів самих олександрійців (колись це називалося кооперацією, -Авт.).

Вірю, що крок за кроком місто буде мати більше робочих місць, а від цього буде більше робитися гарних справ на  благо олександрійців, – підсумував С.А.Кузьменко.

Іван Мельник  

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я