С.А.Кузьменко про додаткові дошкільні місця

0
134

 В облдержадміністрації затверджено обласний план розвитку дошкільної освіти на 2019 р. Так, за словами очільника області Сергія Анатолійовича Кузьменка: 

-Ми визначилися з потребою кількості  додаткових дошкільних місць, які необхідно створити в районах, містах, об’єднаних територіальних громад області до 1 січня 2020 р., та шляхи, завдяки яким вони мають бути створені. Лідером за кількістю новостворених місць (140) має стати Компаніївський район.  120 додаткових дошкільних місць має отримати цього року Голованівський район. У листопаді в смт Голованівську планується відкриття дитячого садка, будівництво якого розпочато “з нуля”.  50 нових дошкільних місць має з’явиться в Бобринецькому районі, по 40 місць – у Гайворонському, Онуфріївському районах та Новопразькій ОТГ, по 20 додаткових місць – у Долинському, Кропивницькому, Маловисківському, Новомиргородському районах та місті Кропивницькому, по 15 нових дошкільних місць – у Світловодському районі, місті Знам’янці, Бобринецькій та Великосеверинівській об’єднаних територіальних громадах.

Таким чином, до кінця 2019 року на території Кіровоградської області у новозбудованих, нині діючих, реорганізованих та пристосованих закладах дошкільної освіти має з’явитися 590 додаткових місць.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я