С.А.Кузьменко: «Олександрійський госпітальний округ буде центром сучасного та ефективного лікування»

0
147

7 лютого голова Кіровоградської обласної державної адміністрації С.А.Кузьменко  відвідав Олександрійську центральну лікарню №1, щоб презентувати увазі майбутніх пацієнтів нове сучасне медичне обладнання якого чекали десятиліттями хворі на серцево-судинну систему.

-Улітку велася розмова з міським головою С.К.Цапюком про необхідність придбання для м.Олександрії, як центра госпітального округу, що буде включати в себе Петрівський, Онуфріївський, Світловодський, Олександрійський райони, ангіографа, що дасть можливість якісного діагностування та лікування хворих на серцево-судинну систему, – відмітив Сергій Анатолійович Кузьменко. -Як бачимо, держава ціленаправлено йде курсом медичної реформи. Ангіограф  – дороговартісний апарат для діагностики серцево-судинної системи хворого. Його вартість складає 13 млн. грн. Дякуючи державі, що профінансувала левову частку – 7 млн. грн. 410 тис. грн.,та порозумінню з боку депутататів обласної ради, які вирішили надати допомогу  – 5, 8 млн. грн,  виділивши з облбюджету. Я дякую і С.К.Цапюку, міській владі, депутатам міської ради, які прийняли участь у співфінансуванні – зробивши реконструкцію відповідної лабораторії, де буде працювати апарат. Як бачимо – разом робимо гарні справи. Моє побажання, аби сюди люди йшли лише за консультацією з метою профілактики. Доброго і міцного здоров`я усім.

Діагностика буде надаватися безкоштовно для хронічно хворих та інвалідів. Кошти на це ми виділимо разом з міською владою Олександрії.  Приємно, що на державному рівні існують такі програми, що дбають про профілактику запобігання майбутніх хвороб. Хворобу краще попередити, ніж лікувати.  Кіровоградщина активно реформується в наданні медичної допомоги, маючи третій рівень (наявність кардіодиспансеру,  онкодиспансеру, обласної дитячої лікарні, гемодіалізного центру) – статус клінік  з наявністю сучасного діагностичного медичного  обладнання та ефективного лікування кваліфікованими спеціалістами. На черзі створення єдиної системи по наданню екстреної швидкої допомоги. Для цього буде закуплено 5 реанімобілів, з єдиним номером  телефону на всю область. Відтепер швидка допомога буде відвозити хворого не до райцентру, а до госпітального округу,  куди найближче, щоб не лише врятувати, а й надати якісну медичну допомогу. До кінця 1-го кварталу закриваємо питання по відкриттюв області 18 амбулаторій. Більшість з яких уже функціонують. Рухаємося далі на шляху збереження здоров`я людини, – наголосив очільник області.

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я