С.А.Кузьменко: «Нові робочі місця – основа достатку олександрійців»

0
903

Зустріч місцевих підприємців з кандидатом №1 на посаду міського голови Олександрії С.А.Кузьменка була викликана на прохання тих, хто своєю працею наповнює міську казну.

Як сказав на початку зустрічі голова АПППО м. Олександрія Сергій Волков, що основному кандидату притаманні порядність, професіоналізм і патріотизм, що мають місце у всіх добрих справах, котрі за 20 років зробив С.А.Кузьменко – нинішній кандидат на посаду мера, а свого часу керівник потужної бізнес-структури, а пізніше голова успішний голова Олександрійщини, а згодом і очільник Кіровоградщини. За 5 років вивів область з 17- го місця в чільну лідируючу 5-ку по соціально-економічному розвитку.

-Знаю, що підприємців найбільше турбують питання  розвитку підприємництва та підтримки малого бізнесу. Так, це стержень наповнення міської казни. Чим більше буде задіяно людей у малому бізнесі, тим більші надходження буде мати казна міста з якої йдуть видатки на благополуччя  мешканців Олександрії  (освіта, медицина, культура, громадський транспорт- уся соціальна інфраструктура…). Знаю, що треба підтримати молодь –можливо шляхом надання їм будівлі (локації) відповідної техніки, щоб вони змогли зайнятися сучасними айті технологіями, котрі сьогодні дуже користуються попитом на міжнародному ринку даних послуг (повірте у Києві сотні компаній, чому б і в Олександрії не почати такий успішний бізнес. Знаю, що в таких фірмах працює від 50 і більше працівників. Створити таку компанію в нашому місці – це не менше 50 нових робочих місць. Інший шлях – корпоративне об`єднання коштами підприємців в групу по відкриттю крафтових підприємств (виробництво пива, вирощування та заморожування овочів і фруктів, випічка булочок, переробка м`яса…). У планах реконструкція двох міських парків (парк “Шахтарів” вже облаштовується під сучасний парк з усіма можливими локаціями масового відпочинку городян, -Авт.) є й цікаві пропозиції щодо парку «Будівельників» А це також нові робочі місця. Інші шляхи ви самі підкажете. У разі довіри до мене – нова влада міста буде сприяти розвитку підприємництва. Знаю, що проблем багато в підприємців, але разом ми можемо  змінити на краще ваше життя. Адже це тисячі людей.

На запитання допомоги – відновлення якісної роботи фронду підтримки підприємництва в Олександрії, кандидат однозначно відповів, що така підтримка буде  фінансово підкріплена депутатським корпусом нового скликання.

Цікаву ідею по створенню туристичної локації в місті запропонував А.Г.Біджаков, який кілька років не може втілити в  життя проєкт  етно-культурного відродження традицій українців: побудувати на півострові, де зливаються Березівка і Інгулець( колишнє місце Будинку піонерів, -Авт.) село минувшини.

-Побудувати 5-6 сільських хат (готель ), корчму, лазню, маленьку церкву, що можна органічно вписати при реалізації проєкту, яким переймається С.А.Кузьменко, при реконструкції  міського парку. Знаю, там буде зроблено все по найсучаснішим міркам дозвілля відпочивальників. А це ж нові робочі місця. Це туризм. Їдуть же з інших міст подивитися на футбольну інфраструктуру ФК «Олександрія» та на парк відпочинку в Приютівці…

– Чи буде С.А.Кузьменко підтримувати колишніх «атовців» у плані реабілітації та волонтерський рух?,- запитав волонтер С.Кульга.

– Як і до сьогоднішнього дня, як і з першого дня 2014 року, допомагав і буду допомагати захисникам наших рубежів. А стосовно реабілітації, то це питання вирішимо через реабілітацію у військовому госпіталі Кропивницького, де за моєї каденції голови ОДА створені сучасні умови лікування та реабілітації… Якщо це буде стосуватися психологічної та юридичної підтримки – вирішимо на місці.

– І досі не вирішено питання цільової програми по ремонту військової техніки на ПТО «Віра-Сервіс». Що буде з буровугільною галуззю? Як ви до цього відноситеся?       

-Позитивно. Усе, що буде залежати від мене, як  міського голови, буду намагатися, щоб така програма запрацювала, адже це знову ж десятки  нових  робочих місць… Щодо вугільників, то можливо лише локальне видобування бурого вугілля з метою використання воску, що користується великим попитом у світі. Усі ідеї, що можуть дати роботу і наповнювати міську казну будуть підтримані на рівні міста,і не тільки. А разом ми зможемо зробити багато корисних справ, за які нам будуть вдячні олександрійці.

Іван Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я