С.А.Кузьменко:”Нова українська школа” – це щасливе завтра України”

0
333

Губернатор Кіровоградщини Сергій Анатолійович Кузьменко велике місце в своїй повсякденній роботі на чолі області відводить роботі в освітянській галузі.

Гімназисти зустріли поважних гостей танцювально-хореографічною постановкою, квітами, віршами, представленням нових учнів, обсипанням їх за традицією наших предків житом-пшеницею та першим дзвінком… Держава вклала 10 млн. грн.у добудову корпусу, щоб  учні гімназії мали змогу здобувати міцні знання…

-Сьогодні створені комфортні, сучасні умови для навчання та виховання підростаючого покоління – це завтра квітуча, заможна та щаслива своїми людьми Україна. Дати учню нові повноцінні знання для майбутньої професії в “новій українській школі”, що починає свою ходу з нинішнього навчального року – це головне завдання для педагогічних колективів області. Це не тільки нові парти, комп`ютерне обладнання та нові терміни – це розум, відданість  педагогічній справі вчителів, це їх індивідуальний підхід до потреб кожного учня, його задатків та здібностей, коли дитина з радістю йде до школи, – наголосив С.А.Кузьменко.

-Відкриваючи новий навчальний корпус в Олександрії на базі обласного комплексу гімназія- інтернат- школа мистецтв вкотре пересвідчився, що керівництво держави обрало вірний шлях інвестуючи значні кошти в освіту. Ми побачили нові класи (хореографічні та англійської мови) кімнати адміністративного характеру.  Гадаю, що велика подяку вашому педагогічного колективу на чолі з директором А.Є.Коротковим, які своєю працею доказують, що вони готові давати учням нові грунтовні знання учням з сільської місцевості, які представляють 18 районів Кіровоградщини. Ми робимо все можливе аби учні сільської місцевості мали такі умови для навчання як і городяни. Днями був на відкритті спортивного майданчика в Устинівці. Там також створені нові сучасні умови для навчання дітей перших класів і не тільки… 12 років – це нова програма по навчанню та вихованню підростаючого покоління, яка повинні дати дітям за їх здібностями міцні знання для подальшого життєвого шляху. Вірю, що з такими педагогами, яких я сьогодні побачив  у гімназії, з державою, яка інвестує в освіту, ми будемо мати достойну зміну. “Нова українська школа” – це, передусім, нова методика і нова філософія навчання, що покликана дати дітям сучасні якісні знання, мотивувати їх бути успішними громадянами, які будуватимуть сильну сучасну і незалежну Україну, – наголосив очільник Кіровоградщини.

В свою чергу міський голова С.К.Цапюк, від імені міської ради подякував губернатора за піклування закладами освіти області.

– Чи не в перше за моє керівництво містом, починаючи з 1998 року (є з чим порівняти) освіта має надпотужну матеріальну базу: нові класи, стовідсоткове комп`ютерне обладнання в усіх школах міста, мотивованих вчителів. Це вірні кроки влади, бо діти – це наше світле та щасливе майбутнє завтра. Подякував за велику організаційну роботу директора гімназії А.Є.Короткова в розвитку мистецько-духовного напрямку.

Після ознайомлення з новим навчальним корпусом, губернатор С.А. Кузьменко  разом з міським головою С.К.Цапюком відвідали державний колегіум, щоб побачити “нову українську школу” в дії.

  • Викладачі інституту післядипломної практики ознайомили присутніх з новими комп`ютерними технологіями для учнів початкової ланки навчання. Це перш за все доступність, зацікавленість у досягненні знань та практичність освітньої програми. Губернатор відвідав сучасні класи учнів перших класів, ознайомився з їх роботою…

  • ФОТОРЯД

  • І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я