С.А.Кузьменко: “На медичну галузь планують виділити додаткове фінансування”

0
94

Під час апаратної наради голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко порушив питання щодо додаткового фінансування закладів охорони здоров’я.

«Останнім часом ми багато спілкувались із нашими медиками щодо потреб закладів обласного рівня і домовились про підтримку галузі. Це перш за все стосується Служби екстреної медичної допомоги, кардіо- та онкодиспансеру. Це невеликі кошти, які потрібні для забезпечення якісної і системної роботи закладів вищого рівня», – зауважив голова облдержадміністрації.

Керівник області звернувся до директора департаменту фінансів ОДА Сергія Шеремета з проханням підготувати інформацію про фінансові результати І кварталу. «Чекаємо пропозицій, щоб і на рівні фахівців облдержадміністрації і комісій обласної ради вийти на консолідовані рішення, що покращать роботу медичної галузі на Кіровоградщині».

Голова облдержадміністрації зауважив, що найближчим часом проведе робочі консультації із головою обласної ради Олександром Чорноіваненком стосовно проведення позачергового засідання депутатського корпусу обласної ради, на якому і розгладатиметься питання додаткового фінансування медичних закладів третього рівня.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я