С. А. Кузьменко:” Місто буде виконувати домовленості”

0
645

23 липня міський голова С.А.Кузьменко разом з головою ОДА М.Чорною оглянули хід робіт у міській лікарні.Зокрема, відвідали новозбудоване приймальне відділення ЦМЛ та корпус інфекційного відділення, де проводиться капремонт. Їх будівництво та реконструкція здійснюється у рамках проєкту Президента України «Велике будівництво».

Голова КОДА оглянувши об’єкти, ознайомилася з ходом ремонтних і будівельних робіт, мала розмову з міським головою, віце-мером, начальником управління охорони здоров’я, керівництвом лікарні та підрядниками щодо потреб в оснащенні приймального та інфекційного відділення діагностичним і лікувальним обладнанням, системою подачі кисню, меблями тощо.

З приводу побаченого М.Чорна поділилася з журналістами:
– Є позитивні сторони, і їх більше, але є і проблематика,що потребує додаткового вирішення для того, щоб жителі Олександрійщини і, в цілому, Кіровоградщини почували себе безпечно і комфортно. Великий позитив з того, що вже зроблено, налагоджена робота в медичних закладах. Але маємо ще подбати про кисень, аби при наступній хвилі пандемії мали, в тому числі, й дитячі ліжка, підключені до кисню. Тому це пріоритет, це перша черга, над чим ми будемо працювати найближчим часом.

Мер Олександрії виказав свою думки від зустрічі:
– Сьогодні дуже важлива співпраця органів місцевого самоврядування і органів державної влади. Багато проєктів у місті фінансується як з державного бюджету, так і з місцевого. Нам треба було з головою облдержадміністрації звірити позиції, проставити акценти, щоб все відбувалося синхронно, швидко і ми уже восени мали в Олександрії багато завершених об’єктів. Для нас зараз найважливіше – підготуватися до чергової хвилі коронавірусу. Для цього нам потрібен кисень у лікарні, і зараз потрібно швидко провести реконструкцію інфекційного відділення.Також обговорили питання приймального відділення, що вже треба вводити в експлуатацію. Місто буде виконувати свої домовленості, зобов’язання, будемо брати участь у цьому проєкті та знайдемо кошти для того, щоб у першу чергу ввести ці об’єкти в експлуатацію.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я