С.А.Кузьменко: «Медична реформа – це надання якісних медичних послуг у лікуванні хворих»

0
219

9 листопада губернатор Кіровоградщини С.А.Кузьменко в робочій поїздці відвідав м.Олександрію. Зокрема, очільник області побував у центральній районній лікарні, де після  капітального ремонту вступило в дію педіатричне відділення. Ретельно оглянувши всі функціональні приміщення: від коридору, процедурних, палат для хворих дітей, санітарних приміщень до палати інтенсивної терапії, поспілкувавшись з пацієнтами – мамами маленьких дітей, губернатор залишився задоволеним від побаченого і почутого. Найбільше на що він сподівався – це на комфортність перебування в стаціонарному відділенні, щоб умови перебування, починаючи від найменшої хворої дитини до матері були на рівні, то він це побачив.

-Приємно вражений, що розмовляючи з мамами маленьких пацієнтів, батьки залишаються задоволеними від умов і уваги медичного персоналу під час перебування в дитячому відділенні. Для мене ініційована обласна програма «Здоров`я наших дітей» є однією із головних на сьогодні у системі охорони здоров`я людини. Діти повинні мати найкращі умови при лікуванні. Треба, щоб таких відділень було якомога більше в області, і вони будуть у більшості райцентрів. Медична реформа – це не закриття лікарень, амбулаторій, а навпаки – це створення сучасних комфортних та лікувальних умов для сільського та міського пацієнта, щоб усі учасники лікувального процесу відчували, що вони перебувають у таких умовах, що дають змогу більш якісно лікуватися, коли діти відчувають «домашнє тепло». А для цього треба мати кваліфікованого лікаря, медичний персонал, сучасне медичне обладнання, достойну зарплатню і гарні приміщення для роботи та пацієнтів. Подібне ми побачили в дитячому відділенні райлікарні, в день  60-річчя лікарні – це гарний подарунок для хворих, – наголосив Сергій Анатолійович. І в подарунок – шприцевий дозатор відділенню передав.

ФОТОРЯД-ТЕКСТ

У свою чергу головлікар ЦРЛ В.Гарагуля відмітила, що відділення насправді оновилося на  100 %. Створені прекрасні умови для перебування маленьких пацієнтів та їх батьків.

–  20 ліжок стаціонарного відділення та 10 ліжок денного стаціонару до уваги хворих дітей. У палатах, що розраховані на кількох хворих затишно і комфортно – наближені умови до домашніх, де зручні ліжка,тумбочки, столи, шафи, ігрові майданчики для дітей, де санвузли  і їдальні відповідають сьогоденню. Ми маємо палату інтенсивної терапії, в якій є необхідний набір медичного обладнання для надання невідкладної допомоги тяжкохворим діткам. 14 медичних працівників разом з двома лікарями 24 години на добу готові надати допомогу найменшим хворим пацієнтам.

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я