С.А.Кузьменко: “Маємо можливості збудувати ще 14 сучасних лікарських амбулаторій”

0
206

– На Кіровоградщині Президентський проект будівництва сільських лікарських амбулаторій «Доступна медицина» виконано на 100%. Сьогодні ми на вісімнадцятій амбулаторії, що успішно побудована і укомплектована. Ми сьогодні маємо молодих лікарів, які готові працювати в амбулаторіях. Є автомобіль, яким лікар надасть допомогу», – сказав голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко під час відкриття амбулаторії і спілкування з мешканцями Новосілки.

Цього ж дня голова обласної державної адміністрації оглянув, як працює Червоненська амбулаторія у Гайворонському і Йосипівська амбулаторія у Благовіщенському районі. Червоненська амбулаторія обслуговуватиме мешканців сіл Червоного, Вікниного та Берестягів. Наразі в амбулаторії працює лікар за сумісництвом, який прийняв майже 400 відвідувачів. Вже у липні нинішнього року після закінчення інтернатури в амбулаторії працюватиме молодий лікар.

«Доступна медицина» – це унікальний проект. Тепер мешканці сіл, які обслуговуватимуться в амбулаторіях і які проживають у сільській місцевості отримуватимуть і вже отримують медичну допомогу європейського рівня», – наголошує Сергій Кузьменко. За його словами це стало можливим завдяки «бюджетним можливостям, що Президент і Уряд нам надали для реалізації цього проекту». – Ми не повинні забувати також про ту роботу, яку зробив і Глава держави і Кабінет Міністрів щоб ці кошти з’явилися у державному бюджеті, – зауважив він.

В Йосипівській амбулаторії, яка обслуговуватиме також більше двох тисяч мешканців Йосипівки та Мечиславки вже працює лікар на постійній основі.

Голова обласної державної адміністрації поділився планами на майбутнє стосовно розвитку сільської медицини Кіровоградщини. «При наявності додаткового фінансування, а Уряд такі плани має, ми можемо продовжити цей проект. Маємо можливості збудувати іще чотирнадцять сучасних лікарських амбулаторій», – підсумував Сергій Кузьменко.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я