С.А.Кузьменко чекає на рішення глави держави. За всю історію губернаторів Кіровоградщини – це справжній господарник

0
204

Термін повноважень С.А.Кузьменка, як голови Кіровоградської облдержадміністрації, завершився. Губернатор Кіровоградщини Сергій Кузьменко сказав, що його термін  голови КОДА завершився учора. Про це він сказав у коментарі CBN під час робочої поїздки в Олександрію 21 травня.

– Мій трудовий контракт учора закінчився. Головою облдержадміністрації мене призначив Президент України П. Порошенко на термін виконання його повноважень, – підкреслив С.А.Кузьменко.

Зараз він чекає на призначення свого наступника.

– Як законослухняний громадянин, як законослухняний голова обласної державної адміністрації, очікую від Президента Зеленського, що найближчим часом він визначиться зі своїм представником на Кіровоградщині і відповідно підпише Указ про призначення нового голови облдержадміністрації на свій термін повноважень, – прокоментував Сергій Кузьменко.

Він додав, наступникові потисне руку і введе в курс справ.

– Людині, яка прийде працювати, своєму наступникові, як це має відбуватися в європейській демократичній цивілізованій країні, обов’язково потисну руку. Побажаю йому успіху, розкажу, як працює адміністрація, – сказав Сергій Кузьменко і підсумував, що з нетерпінням чекає на рішення Глави держави.

Про свою подальшу участь у політиці Сергій Кузьменко заявив, що радитиметься з родиною та громадою території, на якій живе.

П.Порошенко призначив С.А.Кузьменка головою КОДА 16 вересня 2014 року. Один із небагатьох голів облдержадміністрацій, хто відпрацював свій термін повноважень з честю і гідністю  відповідального керівника області.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я