С.А.Кузьменко: «Бережіть своє здоров`я, лікарі працюють на межі можливого…»  

0
1345

Сьогодні, 15 січня, з 9.00 ранку біля півтори сотень городян прийшли на акцію протесту проти нових тарифів на комунальні послуги. Здається, що вже і Президент України В.Зеленський, і Уряд прийшли до думки, що з лютого вартість газу буде знижена на понад 30% – до 6, 99 грн./ м3. Усе ясно, але місцеві політики, прикриваючись турботою за мешканців міста, підбурюють людей до радикальних активних дій. І це в період локдауну, коли здорові чоловіки привели під стіни людей, котрим за 70 і понад… Люди найбільшого ризику захворіти на коронавірус. І колишні з “білого будинку” в спину “штовхали” людей до провокацій… Не соромно заступники, секретарі, начальники, колишні і нинішні депутати…

Не йметься колишнім… Бачив їх серед людей…серед “ваших людей” – одні і ті ж обличчя, тільки люті більше стало.., котрі давай їм завтра позачергову сесію і все, хоча вони добре усвідомлюють, що це технічно неможливо – раз, лодкдаун -два.

Міський голова С.А.Кузьменко на початку засідання виконавчого комітету, члени якого розглядали цілу низку життєвоважливих питань олександрійців, підкреслив, що усі вимоги людей, громадських організацій та партій ним розглянуті, опрацьовані, враховані і буде відповідне рішення на користь олександрійців.

-Я добре володію ситуацією з новими тарифами і прикладу максимум зусиль аби вони стали для олександрійців помірними, – наголосив міський голова С. А. Кузьменко.

Ініціативна група від страйкуючих працювала з першим заступником міськголови Ю.О.Гугленком.Свою ініціативу – звернення про зниження тарифів вони озвучили перед членами виконавчого комітету. Їх почули, але політикам-кукловодам  треба «кровагого январского воскресенья»: «скликайте сесію в суботу» – їх невідмовна вимога.

З іншого боку:звернення до Президента, Уряду, Голови парламенту можна написати і без скликання сесії, за яку так ратують політики. Для яких зайвий ще раз пропіаритися і більш нічого, використавши городян. Нічого не зміниться до понеділка. А ОСЬ СКІЛЬКИ ЛЮДЕЙ МОЖЕ ЗАХВОРІТИ ВІД МАСОВОГО СКУПЧЕННЯ ЛЮДЕЙ – ПИТАННЯ ДО ТИХ, ХТО ОРГАНІЗУВАВ АКЦІЮ. Що ще потрібно пояснювати. Конфлікт здається, що був вичерпаний, але ні цього мало колишнім…

Міський голова вийшов до протестуючих, наголосивши:

-Ми почули вас. Ваші вимоги зрозумілі. Сьогодні головне зберегти ваше здоров`я, адже лікарі сьогодні працюють на межі можливого… Я не знаю скільки після цього з вас захворіє, бережіть себе. Дбайте про своє здоров`я. Давайте залишатися здоровими – це найголовніше. Ми також обурені підняттям ціни на природний газ. І сьогодні працюємо, щоб місто функціонувало в нормальному режимі… Про рішення міського голови і міської ради ви почуєте невдовзі… Зустрінемося в понеділок.

Звісно, що міська влада, наділена повноваженнями виборців Олександрії, прикладе всі можливі зусилля в межах законодавчого поля, яке є в міської влади (вони обмежені), опираючись на законні свої повноваження в конкретному випадку стосовно зниження тарифів на газ.

Провокативні ж дії організаторів акції направлені на розхитування корабля в шторм, коли всі на ньому знаходяться, але в різних умовах (одні в кают-класі з засобами порятунку, інші – в кубриках, -Авт.). Одна тільки ремарка: організатори подібної акції мають рятувальні круги і човники… вони встигнуть врятуватися, якщо щось не так, а інші…справа потопаючих справа самих потопаючих.

Іван Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я