«С.А.Кузьменка люди сприймають з великою упевненістю на якісні соціальні зміни»  

0
1212

Про це велася розмова на агітаційному майданчику по підтримці кандидатури  №1 Сергія Анатолійовича Кузьменка на посаду міського голови м.Олександрія.

На моє запитання «Як сприймають С.А.Кузьменка олександрійці», почув в унісон сказану ствердну відповідь жінок-агітаторів:

– Знаєте, люди добродушно, з повагою ставляться до балотування Сергія Анатолійовича на посаду міського голови Олександрії. З задоволенням підходять до нашого агітаційного майданчика, не треба зазивати. Кажуть, що «з цією людиною ми чекаємо якісних змін на краще в місті, на краще у питанні створення нових робочих місць, що є основою покращення життя людей». Інші  говорять: «Дайте людям роботу, дайте соціальний захист, і люди будуть належним чином працювати аби мати достаток у родинах». А ще люди «чекають від нового мера, а ми в цьому не сумніваємося, більше уваги приділяти контролю роботи медичних та освітніх закладів, в яких панує здирництво, де корупція вільно гуляє…» «Люди хочуть партнерських відношень, а не принизливого ставлення можновладців до потреб людей». «Ми підемо на вибори заради того, щоб віддати свій голос за молодого, енергійного та ефективного нового молодого мера». «За Кузьменка не сором голосувати!», «Він своїм досвідом і практикою довів, що можна робити добрі справи для людей»…

Іван  Мельник               

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я