Коли ж судді будуть нести покарання за свої помилки…(Оновлено)

0
445

Ну що бачили як “Динамо” за допомогою Козиряцького, Висоцького та Штурмана з ВАРу  “вбили” молоду, перспективну, мобільну, амбітну команду – “Інгулець”. І не соромно, совість де, коли чисто забитий м’яч у ворота Бущана, цими арбітра ми було відмінено. На картинках видно, що до удару офсайду в Козака не було. Три хвилини “радилися” судді. Засудили – відмінили взяття воріт. Якби це було в ворота “Інгульця”, – гол би був би зарахований без жодних сумнівів.

Ось вам типовий підхід суддів – вони бояться гніву сильніших. Скільки ж ці судді будуть керуватися правом тих, у кого більше коштів. Слончак- боковий суддя не підняв прапорець. Однак Козиряцький та Шурман можуть грати проти тих, хто має шанси. Шурман судив і проти “Олександрії”… Коли призначав сумнівна пенальті не один раз в ворота Паньківа.

Важко після такого арбітражу зібратися, психологічно втримати ситуацію, після того як у тебе відбирають надію…

Мені сподобалася гра петрівчан, і не сподобалася гра найсильнішої команди УПЛ. З такою грою буде гарне завтра в “Інгульця”. Протистояти гідно, створюючи моменти – перспектива завтрашнього дня. Від такої гри  “Ігульця” приємно стає на душі…

Нехай кияни зіграють класно проти “Барселони”.

2:0 – не той рахунок по ходу гри. Не відміни гол у ворота Бущана, гра могла піти зовсім іншим шляхом…

І гол Янакова на доданих хвилинах поєдинку, нехай і з офсайду, додає великого оптимізму для ” Інгульця” в подальших поєдинках.

А попереду ще один матч “Шахтар”- ” Олександрія”. Дай Боже, щоб там не повторилася подібне…

Іван Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я