Романов допоміг “Колосу” не чесно здолати “Інгулець”

0
600

19 -та хвилина стала моментом, коли петрівчани відкрили рахунок у матчі проти “Колоса”, але в подальшому вона стала трагічною для “Інгульця”.

Коваленко гарно скинув на Сітало, той з близької відстані відправив шкіряного у ворота голкіпера ковалівців, але суддя в полі Романов вказав на офсайд. Хоча передивляючись цей момент, ніякого офсайду не було. Чиста помилка досвідченого  судді. Це можливо і зламало психологію гравців ” Інгульця”, котрі діяли набагато краще на полі, але фортуна була проти наших земляків. Вона повернулася до “Колоса” в вигляді не зарахування стовідсоткового голу від петрівчан. Бо був ще й другий гольовий момент, коли  була рука… Сітало забив від руки…І пенальті в ворота господарів. Та Гальчук зіграв вдало. Взяв цей удар.

А ковалівці забили з нічого гол, а на 96- й хв. Чурко подвоїв рахунок. Поразка, якої ніхто не очікував. Усе було на боці “Інгульця”.

Жаль, що як і раніше, велику роль у поразках відіграють судді в полі. У даному випадку Романов, котрого не можна звинуватити у відсутності досвіду рефері. Усе просто:  у Засухи грошей і впливу більше, ніж у Поворознюка. І це треба визнати без жодних заперечень.

А судді хто?  Риторичне запитання для тих, хто програє.

Після цього матчу “Інгулець” опустився на одну сходинку нижче в турнірній таблиці. Але попереду ще багато матчів, де “Інгульцю”  треба набирати очки.

Іван Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я