Остаточно: бути в клубі чи ні  – буде вирішувати Андрій, якщо не отримає кращу пропозицію…

0
1053

Головний тренер «Олександрії» авторитетно ставиться до АНДРІЯ ЗАПОРОЖАНА, його заслуг як професійного гравця та незмінного капітана команди протягом багатьох років, стосовно того, щоб гравець залишився в клубі. А.Запорожан після операції оголосив про закінчення футбольної кар`єри, як гравця. Для якого може розпочатися нова – в якості одного з тренерів «Олександрії». Про це тренер вже вів перемовини з президентом клубу С.А.Кузьменком. Рішення президента буде однозначно, що позитивним. Адже гравець, починаючи з 2008 року, своєю роботою в команді показав щиру працелюбність, завзятість, відданість рідній команді. За роки капітанства завжди гуртував колектив до бажання перемагати. У найскладніших періодах її існування стояв на позиції місцевого патріотизму – де граєш, там твоя мала батьківщина – віддавайся сповна – олександрійці цього чекають… Незмінний капітан був (не хочеться говорити в минулому, -Авт.) взірцем класного гравця, капітана для молодого покоління, що пройшло через команду… Ввічливий, толерантний, вихований, колективіст, скромний у побуті, гарний співрозмовник. Гарний сім`янин має право продовжити своє життя в «Олександрії».

Треба зважити і на думку екс-гравця коли контракт завершиться: бути в клубі чи ні  – буде вирішувати Андрій, якщо не отримає кращу пропозицію…

– Ми розмовляли з президентом щодо того, щоб А.Запорожан залишився в тренерському штабі нашої команди”, – сказав головний тренер  «Олександрії» В.Шаран в ефірі  “Футбол”.

Нагадємо, 22 травня 37-річний Андрій Запорожан отримав розрив ахілла в спарингу з “Ворсклою” (4:2).

Футболіст виступав за олександрійський клуб з 2008 року. На його рахунку 29 голів і 11 результативних передач в 298 матчах.

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я