Ремонти тривають заради дітей…

0
372

Перший заступник голови райдержадміністрації проінспектував хід ремонтних робіт їдальні у Червонокам’янського НВО разом з директором КУ «Олександрійський районний центр із обслуговування закладів освіти Олександрійської райради Кіровоградської області» В. Ільющенковою.

Відповідно до розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 28 травня 2020 року №385-р «Про розподіл коштів субвенції з обласного бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції з державного бюджету, що утворився на початок бюджетного періоду» для Червонокам’янської опорної школи виділено 280 тис.грн на придбання обладнання для шкільної їдальні. З райбюджету виділено 31 тис. грн. Так, КУ «Олександрійський районний центр із обслуговування закладів освіти Олександрійської районної ради Кіровоградської області» провів тендер, укладено договір на постачання кухонного професійного обладнання вартістю 305 тис.грн.

Під час огляду об’єкту Юрій Леонідович акцентував увагу на якості ремонтних робіт та темпах виконання. Під час реконструкції шкільної їдальні вже встановлені сучасні вікна, здійснено заміну систем опалення, водопостачання, електромереж тощо. Наразі тривають внутрішні роботи приміщень, де будуть розташовані гарячий і кондитерський цехи, холодильна кімната, кімната для миття посуду, на які виділено кошти у сумі 964 тис. грн. з райбюджету. Оновлена сучасна їдальня, в якій втілено нові стандарти і підходи, буде обладнана згідно з вимогами до повноцінного здорового харчування учнів. 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я