«Рейтинг» підвів підсумки роботи міськголови С.А.Кузьменка, і не тільки його (Фото)

0
782

Днями соціологічна група «Рейтинг» провела опитування серед мешканців  Олександрійської громади. За підсумками – 77% опитаних в цілому задоволені діяльністю міськголови С.А.Кузьменка та 56% підтримують роботу міськради.
Якщо порівняти з результатами виборів минулого року, то авторитет голови зріс майже на 20%.
Завдяки проєктам міськголови та міської влади: капітальний ремонт міської лікарні; ремонт доріг; реставрація Олександрійського театру; реконструкція парку ім. Т.Г.Шевченка; закупівля нових комунальних автобусів; будівництво критого мультифункціонального спортивного комплексу, що разом позитивно впилиунло на голоси на користь голови (близько 90%).
З цього приводу заст. директора соціологічної групи «Рейтинг» Любомир Мисів відмітив, що в порівнянні з минулим роком показники Сергія Кузьменка зросли, за останній час майже на 20 % з попередніми під час виборів міськголови Олександрії. Соціолог вбачає, що опитані люди позитивно оцінюють усі проєкти міськголови, що реалізуються в Олександрії. Також понад 50% тих, хто взяв участь в опитуванні сказали, що ситуація в місті за рік покращилася. Значить: міська влада працює і має такі результати.

“Рейтинг” і надалі буде відслідковувати шляхом опитування, як буде працювати влада Олександрії.

Фоторяд

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я