Реалістична картина турнірного стану змушує

0
268

    На сьогодні, з огляду на місце «Олександрії» в турнірній таблиці чемпіонату(8-ме з активом у 18 очок, – авт.),  коли реалістична картина  змушує  В.Б.Шарана прикласти  максимум зусиль, щоб в останніх двох турах набрати максимальну кількість очок. Тут уже не стандартомислення – потрібно включати весь запас майстерності та характеру бійця, щоб навесні  увійти в першу шістку команд, що будуть  вести боротьбу за   5 місць єврокубкових матчів.  Можливо це чи не можливо – у даному випадку  говорити  не приходиться – треба зробити неможливе – здобути  «золоті» очки грудня.

Полтавська «Ворскла», програвши в 1/4 фіналу Кубка України «Маріуполю» ( 1:2, «Десна» -. «Динамо» -0:2, «Шахтар»- «Верес» – 4:0,  ФК «Львів» –  «Дніпро-1» – 1:2, – авт.), звісно що  перебуває в психологічному трансі  – шоці, яким треба скористатися сповна олександрійцям.

Навіть , В.Кулач – один із кращих гравців «Ворскли»,  виказав думку, що ігри з «Олександрією» завжди носять характер боротьби, що полтавчанам буде дуже важко грати проти суперника, який сьогодні знаходиться у формі, але полтавчани думками грою з “Олександрією”.

Тому , усі наші сподівання і надії тільки на перемогу нашої «Олександрії».  Розгубивши очки на початку  чемпіонату, треба  їх добирати в останніх двох турах, як би архіскладно не було.  Треба   гідно виступити  в «полтавському бою», що відбудеться  3 грудня. в Полтаві. Матч розпочнеться о 17. 00.

Олександрійський  уболівальник чекає  від “Олександрії” перемоги!

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я