Реабілітаційна перемога

0
67

24 лютого стало для олександрійських уболівальників, які не дивлячись на зимову семи градусну мінусову погоду, хорошим настроєм і радістю перемоги  «Олександрії» над одним із сьогоднішніх лідерів першої шістки чемпіонату – ФК «Маріуполем». Зачекався палкий прихильник – олександрійська публіка жаданої перемоги своєї команди. Довго її чекали. Дочекалися!

А гра розпочалася з того, що більше атакували маріупольці, які з хорошою мотивацією приїхали до «Олександрії, бо напередодні, минулої суботи, досить таки легко здолали наших земляків – «Зірку» з Кропивницького. Хет-трик Борячука давав усі підстави, що гра в  Олександрії буде надзвичайно складною перш за все в психологічному плані. І це супернику вдавалося краще в першому таймі. Наші гості більше володіли м`ячем,більше погрожували воротам Паньківа, але вмілі дії в захисті та надійність нашого кіпера не дали можливостей  маріупольцям забити. Контратаки “аграріїв” також були гострими і кинджальними. Були моменти в обох команд, але забитого м`яча в першому таймі ми не побачили. Полярус, Сітало, Бацула, Банада,Цуріков діяли на перших ролях. Непогано себе проявили і молоді гравці: Бухал та Протасов. Швидкостей, азарту, темпераменту  їм вистачає, але досвіду ще замало, та їх дії на полі були націлені на побудову атак – не випадали з контексту гри команди.

У гостей небезпечно атакували Чурко. Борячук стрімголов, з реактивною швидкістю, загострював  небезпеку біля воріт Паньківа.  У захисті надійно діяв колишній екс-гравець «Олександрії» досвідчений Дедечко. Пройти його практично не було можливостей в гравців «Олександрії» в першому таймі.

Другий тайм розпочався знову з атак наших гостей. Та для олександрійців негоже вдома програвати. Тим паче, що в першому колі в Маріуполі наша команда домоглася бойової нічиєї в же наприкінці гри. З цією командою можна грати і вигравати.

Не буду вдаватися в детальні подробиці поєдинку, але відмічу, що після перерви наші гравці вийшли на поле з єдиною ціллю – перемогти суперника. Зрозуміло, що головний тренер В.Б.Шаран у роздягальні скоригував дії гравців – визначив головні  пріоритети,  вказав на недоліки – націлив гравців на перемогу, що в кінцевому результаті і принесли успіх олександрійцям. На полі розпочався відкритий футбол: обопільні атаки були небезпечними. Могли забити як наші гравці, так  і суперник, в якого більше було моментів, але цього дня більше прагнули перемоги гравці «Олександрії», бо побудували свою гру на суворій дисципліні, на комібінаціях та  на засадах здорового прагматизму. Вони з кожною хвилиною все більше почали господарювати на половині поля маріупольців, які вже не встигали за діями наших гравців, що і привело до штрафного на половині поля суперника. В одній із таких атак і виник гольовий момент. Стандартний – удар і новобранець «Олександрії» 22-річний захисник Гліб Бухал (який ще два роки тому грав за аматорську команду «Чайка», а в 2017 році за друголігівський ФК «Львів» (17 матчів, 2 голи), – Авт.) знайшов той момент удачі. Після виконання штрафного двічі пробивав з близької відстані по воротах досвідченого Худжамова, і таки за другим разом йому вдалося забити переможний м`яч  у ворота «Маріуполя» – 1:0. Гол!!! Ревуть від захвату трибуни – від  переможного голу. Це було на 88-й хв. поєдинку. Це вже перемога! Це вже 3 очка, які дуже важливі, перш за все, в психологічному плані, бо вони зіграють свою роль по завершенні цього непередбачуваного чемпіонату. Та й вболівальник залишав “Ніку” з великою надією, що в нашої команди зростає надійна і талановита молодь, яким є з кого брати і вдосконалювати  свою майстерність від матчу до матчу. Ми побачили на полі і третього новобранця Бабогла, і в заявці були: Шастал та Стецьков.

З хорошим настроєм можна вже готуватися до матчу “Зірка” – “Олександрія”, що відбудеться 3 березня в Кропивницькому.