Район своєчасно сплачує податки…

0
96

Засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків

26 листопада під головуванням першого заступника голови ОРДА  Юрія Коваля відбулося засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків. Також члени комісії обговорили питання про очікуване надходження податків та зборів до бюджетів району в листопаді поточного року. Заступник начальника Олександрійської ОДПІ ГУДФС Ніна Горлачова проінформувала, що проводиться щоденний моніторинг надходжень до державного та місцевих бюджетів. З платниками, що мають заборгованість, постійно проводиться робота щодо зменшення податкового боргу по податках і зборах до місцевих бюджетів, сума якого станом на 01.11.2018 року збільшилась з початку року на 29,2% та складає 2787,8 тис. грн. На засіданні комісії було доручено провести аналіз податкового боргу, причин його зростання та розробити заходи щодо його зменшення.

За інформацією начальника фінансового управління Ірини Левченко, виконання доходів загального фонду бюджету району станом на 26.11.2018 р.складає 107,6% уточненого плану 11-ти місяців, або 112,5% до відповідного періоду минулого року. Зарплатня працівникам бюджетних установ району за листопад місяць буде профінансована в повному обсязі, передбаченому кошторисами. Заборгованість по сплаті за спожиті енергоносії відсутня.

Окремим питанням була розглянута інформація Олександрійського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) ГУ ПФУ в Кіровоградській області щодо забезпечення своєчасності і повноти сплати фізичними особами-підприємцями єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я