Приютівська ОТГ невдовзі ще більше стане автономно-децентралізованоюю

0
202

Депутати Приютівської селищної ради затвердили положення роботу Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), що невдовзі розпочне свою роботу. У центрі люди зможуть отримати понад 180 адміністративних послуг:реєстрація/зняття з реєстрації мешканців;паспортні послуги;державна реєстрація речових прав на нерухоме майно;державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців;державна реєстрація земельних ділянок та видача відомостей з Державного земельного кадастру;питання місцевого значення;послуги соціального характеру;послуги Пенсійного фонду;державна реєстрація актів цивільного стану та ін.

Філіал ЦНАПу також буде працювати в приміщенні сільського старостату в с. Головківка.

Адреса ЦНАПу: смт Приютівка, вул. Шкільна, 4, графік роботи – за орієнтованим на клієнтів графіком*: понеділок – середа: 8:00 – 16:00; четвер: 12:00 – 20:00;  п’ятниця: 8:00 – 16:00 ( *без обідньої перерви та з вихідними в суботу та неділю).

Усі співробітники центру пройдуть навчальну програму з підвищення кваліфікації, розроблену українськими та шведськими експертами,- повідомляє сайт Приютівської ОТГ.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я