Приютівська ОТГ буде судитися з КМУ. А що ж Асоціація ОТГ?

0
1076

Приютівська селищна рада подає судовий позов в Окружний адміністративний суд м. Київ на розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області» від 13 травня 2020 року.

Опублікований нещодавно перспективний план формування території Кіровоградської області, затверджений КМУ, яким передбачено створення 48 об’єднаних  територіальних громад на території області, викликав резонанс у питанні перерозподілу Приютівської ОТГ та законності Попельнастівської.

Сайт громади повідомляє, що офіційно вступило в дію рішення КМ У згідно якого частина діючої Приютівської ОТГ – територія нинішніх Ізмайлівського та Головківського старостинського округів – відходить до складу майбутньої Олександрійської міської ОТГ.

– Судовим позовом Приютівська селищна рада просить визнати протиправним та скасувати розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 травня 2020 р. № 593-р «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області» в частині виключення зі складу Приютівської об’єднаної територіальної громади Ізмайлівської і Головківської територіальних громад та визнання таким, що втратило чинність розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 липня 2017 р. № 491-р «Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області» в частині Приютівської об’єднаної територіальної громади,- йдеться в повідомленні.

Свій протест представники громад з Приютівської та Попельнастівської ОТГ провели під стінами КМУ.

До речі, перерозподіл, а в деяких  випадках відміни ОТГ, стосується ще 120 нових ОТГ, що за словами чиновників «…утворення суперечить закону про ОТГ, добровільність добре, але не порушення закону в частині територій…»

Дивна позиція Асоціації об`єднаних територіальних громад: організували акцію протесту 29 травня під стінами КМУ в Києві, а ось їх заяви від імені Асоціації судитися з владою не знайшов… Вони лише вимагають…

Асоціація – це як колишні профкоми – за народ, але не проти влади…

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я