Прикро, але сьогодні сильніша “Ворскла” виявилася…

0
989

Що ж вартість квитка в 1 гривню зробила результат – понад 3000 глядачів прийшли цього по-осінньому теплого вечора , щоб підтримати улюблену команду – “Олександрію”.

З перших хвилин олександрійці заявили, що вони будуть вести гру – будуть дійсними господарями на полі “Ніки”. І так перші 10 хв. показали, що “аграрії” здатні бути застрільниками гострої, атакуючої гри. Добре увійшов у гру Спінеллі, котрому вдавалося виборювати всі верхові підбори. Він на вістрі атак. Але перший гол забили гості. На 14- й хв.з нічого – подача з правого флангу полтавського гравця, і легіонер Рангел обігрує Білика – воротар навіть не зреагував на шкіряний, що влетів у ворота “Олександрії”. Гості повели в рахунку.

На 22- й хв. серйозну травму отримав один із ведучих гравців, диригент команди – Кирило Ковалець, котрий зіткнувся, у двобої з гравцем гостей. Його винесли на ношах під аплодисменти. На заміну вийшов  досвідчений Рибалка. Здається, що ініціатива знову перейшла на бік господарів поля, але по-справжньому гольового моменту не виходить створити біля воріт “Ворскли”, щоб мати бажаний результат.

А гості на 39- й хв. знову в першій же контратаці – той же Рангел забиває другий м’яч у ворота Білика. Повний провал захисної лінії “Олександрії” – безперечний факт. Бабогло не зміг перекрити…Правда за кілька хвилин результат міг змінитися, якби шкіряний після удару нашого гравця не потрапив в стійку воріт полтавчан. Невже повториться минулорічна осіння гра, коли “Ворскла” повезла додому максимум очок. Тоді також гра завершилася з рахунком 0:2 на користь “Ворскли”. Відродилася команда з Ю. Максимовим. І сьогодні демонструє “бронзову” гру в чемпіонаті УПЛ.

Перший тайм програли. Що очікує в другому таймі? Якщо так і продовжимо грати, то нічого позитивного для “Олександрії” не буде. Чи “перегоріли, чи не були фізично готові переграти свого суперника, чи психологія підвела, але такий результат першого тайму явно що ніхто не очікував.

У перерві розіграли сувенірну продукцію та головний приз телевізор. Володар номеру 2074 отримав гарний настрій…

Другий тайм розпочався з того, що вже на 48- й хв. удар Мірошниченка прийшовся в поперечину воріт гостей. Фарт на боці гостей. Відбулися заміни: Спінеллі змінив Устименко, а Одарюка- Кожушко. Ю. Гура випустив на поле своїх ймовірних “джокерів”. Гра загострилася. І вже Кожушко небезпечно пробивав. Шкіряний вкотре не “йде”  у ворота “Ворскли”.

53- тя хвилина стала вдалою для  “Олександрії”. Атака правим флангом – подача від Кожушка, і першим на гольовій позиції виявився Іван Калюжний – 1:2 . Сквитали один м’яч. А треба ще забивати. На 63- й хв. атака правим флангом, коли Кирюханцев виборов шкіряного – “видряпав” у захисника, і зробив простріл, але Кожушко пробиває вище воріт.  Гра загострилася до ймовірного.

Прикро, але не витримують нерви в Кожушка  – друга жовта, і “Олександрія”  – вже в меншості. Далі нерви підводять у тренера гостей – Ю. Максимова, і М. Балакін видаляє того з тренерського містка. Нервова, більше схожа на силовий футбол відбувалася гра полі. І в меншості олександрійці намагаються атакувати. Ось коли заграли, а треба було грати в першому таймі.

Матч втрачений надій і сподівань. Уже остання надія на Гриня, котрий змінив Кирюханцева. Жаль, дуже жаль, що починаємо грати, коли вже й нерви не витримують, коли вдома треба вигравати… Заміни не підсилили гру, не стали “джокерами”. Відіграв сьогодні за всіх Іван Калюжний, котрий міг і зрівняти рахунок.