Приймальники брухту не гребують ні чим…

0
628

 

Сьогоднішні пункти прийому брухту переживають “золоті” часи.  Приймають за копійки,а здають за хороші бариші. Раніше  їх “кришувала” поліція –  була відповідна “такса”: хто скільки і кому щомісячно сплачує… Дехто за це поплатився посадою… Зараз їх ніхто не контролює. Ціну виставляють яку хочуть – занижують.  Розрахунок на крадіїв брухту та наркоманів, котрі за дозу принесуть будь-що…

 Доходить і до вандалізму. Лізуть  гади і на цвинтарі…Це окрема тема.Скільки директор КП” Ритуал” О.Бондар повідомляла, просила через ЗМІ, щоб не посягали на святе – не тягли з могил… Не нищили пам`ять… Та видно, що вандалів це не зупиняє. Суворе покарання у вигляді позбавлення волі – єдиний порятунок від цієї пошесті.

У пункті прийому брухту виявлено огорожу з кладовища.  Муніципальна безпека міськради спільно з управлінням економіки продовжує планові перевірки пунктів прийому брухту.
Так, 22 червня під час рейду в металоприйомці бiля кладовища в Новопилипiвському мiкрорайонi виявленно металевi огорожі з кладовища.
Перевiряючим було надано довiдку сумнiвного походження. Тож на мiсце викликано слідчу оперативну групу Національної поліції для проведення перевiрки.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я