Проїзд на плечі пасажирів

0
183

Саме про це йде мова в  проекті регуляторного акту, який прийнято рішенням виконавчого комітету. А саме проїзд громадян по місту обійдеться вже на гривню  дорожче – 5, 50 грн. А до селищ Олександрійське та Пантаївка треба буде викласти з гаманця 8, 50 грн.

Зрозуміло, що здорожчало пальне, запчастини, але це н означає, що перевізники працюють збитково. Дивлячись на їх власні автомобілі цього не скажеш. Усі вони мають дорогі марки зарубіжних авто. Знаєте сидіти на бюджетних коштах у наш час дуже вигідно.

Наведу один приклад. Один із перевізників кілька років  тому дуже «плакався мені», що його маршрути збиткові, що  міський бюджет вчасно не виплачує дотацію на перевезення пасажирів. Я, звісно, що  поспівчував, а через місяць, буквально, бачу цю людину на шикарному авто.  А до цього часу, півроку курсували всі автобусні рейси, – здійснювали свою роботу – перевозили пасажирів. Той, хто мав справді збиткові рейси, той припинив свою роботу, а ті, хто мав доходи, ті залишились. Парадокс і тільки! Міський бюджет виплатив борги за півроку – і в подарунок авто за 500 тис. грн. Скажу відверто: хто  «сидить» на бюджетних коштах, той горя не знає.

І сьогодні ситуація може повторитися знову, але з різницею, що перевізник придбає новий авто вже за більшу суму і кращий.  Хто найбільше ридає, той найбільше має – це народна мудрість. А наш народу дуже мудрий і бачить все…

Можливо нашим перевізникам – власникам треба дещо збавити свої апетити.  Звісно, що люди не можуть обійтися  без проїзду, вони будуть платити, але ж спекулювати на економічних негараздах власникам автобусів, якось не годиться.  Усі ми в складному становищі. Люди ж вам не розповідають в якому стані автобуси виходять на рейси, яке обслуговування, чи дотримуються суворо графіка перевезень… Вони не розповідають про малі заробітки,  про різке зростання цін на продукти харчування, на комунальні послуги… Вам це не цікаво. Скільки треба платити за дитячий садочок, за школу…

Дочекаємося, яке рішення приймуть члени виконавчого комітету.

      О.Оскар

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я