Протягом 12 годин на добу “Турбота” надає продуктову гуманітарну допомогу потребуючим категоріям населення

0
607

Уже понад тисячу пакунків з продовольчою допомогою доставили волонтери за час роботи соціального проекту «Турбота».

Як відмітив директор клубу Д.Кітаєв:

-Більшість пакунків було доставлено до адресатів на вихідні. Ініціатива президента ФК «Олександрія» С.А.Кузьменка в постійній мобільній дії протягом 12 годин на добу. Клуб організував 7 мобільних груп (авто, водій, волонтер), котрі доставляли соціальну допомогу по перших заявках, що надійшли на гарячу лінію «Турботи». Це лише початок. Допомогу вже отримали жителі Олександрії, Пантаївки, Олександрійського та Звенигородки. З понеділка розпочали доставляти в села Олександрійщини, – наголосив один з керівників соціального проекту.

Зокрема, А.О.Коломійцев, який займається логістикою, та є соціальним партнером, відмітив:

-Дуже вдячний водіям, які без вихідних працюють на маршрутах. Окремо хочу відзначити наших волонтерів. Найчастіше, це молоді люди. Вони з готовністю відгукнулись на ініціативу. Допомагають фасувати продуктові набори, в будь-яку погоду і день тижня розносять пакунки адресатам. Це приємно, що молодь відповідальна і активна. Вболівають не тільки за футбол, а й за тих, кому потрібна підтримка!

– У полі зору «Турботи» літні люди, багатодітні сім’ї, інваліди, переселенці. Тобто, ті, хто більш вразливий не тільки до вірусу, а й до економічних наслідків пандемії. «Гаряча лінія, наші волонтери працюють без вихідних. Для «Турботи» не може бути вихідного, поки є ті, хто її потребує», – наголошує президент ФК «Олександрія» С.А.Кузьменко.

Номер гарячої лінії соціального проекту «Турбота» від ФК «Олександрія»:  0 800 751 911, котра працює з 8:00 до 20:00.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я