Прощання з комуністичним минулим…

0
758

Члени міськвиконкому дозволили демонтувати меморіальну дошку діячу комуністичного режиму Віталію Примакову. Відповідне рішення враховує положення Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їхньої символіки».

Автор книги “Громадянська війна на Україні”, в який визнав, що понад 60% населення України вороже ставилась до більшовиків.

Український радянський воєначальниккомкор (1935), дипломат. Зять Михайла Коцюбинського, товариш дитячих років українського радянського воєначальника — Юрія Коцюбинського. Заарештувано Примакова 1936 року за звинуваченням в участі в «троцькістській змові». Після катувань, його, ухвалою «трійки» НКВС УРСР, засуджено до страти. 12 червня 1937 року Примакова розстріляно разом із маршалом Михайлом Тухачевським.

Реабілітовано 1957 року.

Справедливо буде віддати данину шани нашому земляку – борцю за народну владу без більшовиків отаману Никифору Григор`єву, який боровся проти білогвардійців, більшовиків, денікінців…

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я