Пройди пробне зовнішнє незалежне оцінювання

0
111

Для випускників загальноосвітніх навчальних шкіл настає відповідальна пора – підготовка до іспитів та зовнішнього незалежного оцінювання.
Тестування відбудеться: 21 березня – з української мови і літератури; 28 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та іноземних мов.
Пробне ЗНО проводитиметься на базі НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 9-спеціалізована школа» та НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» і коштує 138 грн. за предмет.
Реєстрація проходитиме із 3 лютого по 17 березня.
Основна сесія відбудеться з 21 травня по 15 червня за наступним графіком: математика – 21 травня; українська мова і література – 26 травня; німецька, французька, іспанська мови – 1 червня; історія України – 4 червня; біологія – 9 червня; географія – 11 червня; хімія – 15 червня.
Кожен зареєстрований учасник має право пройти тести не більше ніж з 4 предметів. Два з них є обов’язковими. Це: українська мова і література; математика або історія України. Інші один або два предмети за вибором випускника.
Із 2021 року зміниться система складання ЗНО. Для випускників шкіл збільшиться кількість обов’язкових предметів. Це: українська мова і література; математика; історія України або іноземна мова; предмет за вибором випускника.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я