Заклади освіти Олександрійщини змінили свій статус, і про зміну меж районів Кіровоградської області…

0
94

Відбулася тридцять друга сесія районної ради

 На 32-й сесії Олександрійської райради було розглянуто більше 15 проектів рішень.. Першим – заслухали звіт голови райради Ольги Коріненко про роботу депутатського корпусу впродовж 2018 р.,  прийнявши відповідне рішення. Далі депутати заслухали доповідь Ірини Кравчук, начальника відділу економічного розвитку і торгівлі РДА про стан реалізації Стратегії економічного і соціального розвитку Олександрійського району на 2013 – 2020 р.р. Далі депутати розглянули хід виконання 2-х програм, що діють з 2016 до 2020 років, а саме програми цивільного захисту та енергоефективності Олександрійщини.

Депутати внесли відповідні зміни до районного бюджету на поточний рік; затвердили Статут комунальної установи «Олександрійський районний центр із обслуговування закладів освіти». Сесія передала будівлі закладів освіти, охорони здоров’я зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Олександрійського району до комунальної власності Новопразької та Приютівської селищних рад.

Також депутати схвалили пропозиції щодо проекту ЗУ від 23.11.2018 р.у №933 «Про зміну меж районів Кіровоградської області», внесеного народними депутатами О. Горбуновим, М. Федоруком, А. Рекою. Стосовно даного питання вирішено направити пропозиції до Кіровоградської облради та комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва регіональної політики та місцевого самоврядування.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я