Про відновлення вантажних перевезень по ст. “Олександрія”

0
74

19 березня міський голова С.Цапюк провів зустріч з керівництвом Знам’янської дирекції вантажних перевезень та підприємств, що користуються Укрзалізницею. Як відомо, з 1 березня залізничну станцію «Олександрія» було закрито для вантажних операцій. Як повідомив начальник виробничого підрозділу «Знам’янської дирекції залізничних перевезень» В. Матвієнко, поріг окупності вантажних перевезень становить 2,34 вагони на добу. В Олександрії – 2,23 вагони на добу. Тому дирекцією Укрзалізниці і прийнято відповідне рішення.
Міський голова С.Цапюк зазначив, що Олександрійська залізнична станція має перспективи. Адже вантажними перевезеннями користується найпотужніше підприємство ТОВ «Агродар ЛТД», що працює лише рік і планує збільшення обсягів експорту до 25%. Про свої плани збільшувати обсяги залізничних вантажоперевезень заявили і керівники групи машинобудівних підприємств. Крім того, в місті створено Індустріальний парк, тож є перспектива його розвитку і завантаження вантажних перевезень.
У результаті обговорення було прийнято рішення про те, що керівники підприємств звернуться з листами до міського голови, у яких зазначать свої можливості і плани щодо випуску та відправки товарної продукції залізничним транспортом. Опрацювавши відповідну інформацію, управління економіки міської ради підготує клопотання до Укрзалізниці щодо відновлення діяльності станції «Олександрія» для вантажних операцій.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я