Про це треба говорити

0
108

Про наше молоде покоління, зокрема учнів старших класів та студентів училищ вже  сказано-переказано відносно їх невихованості та неуважності до людей похилого віку. Зустрівши В.Кирпиту, мешканця  «Байдаківського» (Жовтневого) мікрорайону, почув про наступне:

-скільки можна вже замовчувати проблему. Скільки можна мовчати… Виїхати вранці автобусом №2 з мікрорайону неможливо. Чому? Тому що учні старших класів та студенти училищ та технікумів, поспішаючи на навчання в місто, займають усі сидячі сидіння, а ми, пенсіонери, кому вже за 70 років, повинні стояти до самого приїзду до центру  міста. На зауваження не реагують, вдають, що не чують або просто посміхаються, відвертаючи обличчя… Хочеться запитати у вчителів шкіл та викладачів навчальних закладів, шановні, невже ви не виховуєте в своїх учнів почуття поваги до старших? Адже це ази культури, що закладаються з перших класів початкової школи. Подібна ситуація спостерігається не лише на нашому маршруті, а й  на інших автобусних маршрутах міста. Якось зустрів товариша по футболу, а той розповів як їхав до центрального кладовища з ушкодженою ногою. Повен автобус сидячих студентів аграрного ліцею, а ветерани праці – усі на ногах стоять.

І справді, подібні явища байдужого ставлення до старшого покоління  можна спостерігати не лише  під час поїздки в автобусі, а й на вулицях, міста, в магазинах, коли 13-15 літні підлітки такою брудною лайкою можуть тебе вкрити, що не знаєш куди забігти.  Я не кажу вже про їх мову – через  слово і відбірна лайка ненормативної лексики чи то з вуст хлопчаків, чи дівчат- різниці немає.

Сучасні гаджети. Те, що пропонує Інтернет – соціальні мережі не йде на користь молоді, а навпаки – молодь деградує. Стає злобливою, жорстокою. Сьогодні на першому місті хамство, грубість,  нелюдська жорстокість,  що стала нормою  повсякденного життя молодого покоління …. З цим щось треба робити. Інакше ми втратимо  країну, втратимо свою українську гідність.  Жаль, що  це не бачать ті, хто повинен це бачити і не допускати до такого …

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я